072-395-0470

מטבח פרובנס

מטבח פרובנס

תוכן עניינים
מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים
מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים

עיצוב מטבחים אותנטיים היווה מאז ומעולם אתגר לכל דייר. בחירה במטבח פרובנס פותחת לכם דלתות רבות בתחום הדקורציה. המטבח מעוצב על בסיס מיטב המסורת הצרפתית. דגמי מטבחי פרובנס מכילים פרמטרי עיצוב קלאסיים הן בטקסטורה של החלונות והקירות, הן במבנה הארונות והן בצבעים הדומיננטיים במרחב.

מטבח פרובנס אפור שחור

מטבח בו רכיבי האחסון מבוססים על צמד הגוונים הכהה הזה. מטבח פרובנס מכיל ארונות ומגירות בכל עבריו, הן בקיר הראשי, הן בקיר המשני והן באי למטבח. מטבח פרובנס מסוג זה מתבסס גם על ארון זכוכית, ארון שהדלתות שלו בעלות מבנה של חלון בלגי, עם מתכת או עץ שתי וערב וזגוגיות זכוכית מרובעות בין הקווים.

מטבח פרובנס לבן קלאסי

סוג זה של מטבח פרובנס מתבסס על הצבע הלבן כחומר צביעה בתנור – כאלמנט דומיננטי במרחב. הוא נמצא על הארונות, במגירות ובכל עברי האי למטבח. בקדמת כל ארון או מגירה מופיעה ידית ארוכה או טלסקופית בצבע חום מוזהב. אפשרות התקנת 2 כיורים, גם על משטח העבודה הראשי וגם על משטח העבודה של אי המטבח. האחרון מבוסס על עץ מלא כהה, בשונה מהראשון, שמבוסס על משטח שיש לבן. ללא ספק, זהו מטבח מעניין מאד בעיצוב שלו, אשר מקיים שילוב בין הלבן הדומיננטי לחום המשני והמתבל.

מטבח פרובנס לבן עם ארונות דלתות בלגיות

מטבח זה מבטא את הפאן היותר מודרני של עיצוב הפרובנס. אף על פי שמותקנים בו גם ארונות עם פיתוחי עץ לבן על פי מסורת עיצוב זה, החלק הבולט בו הוא ארונות האחסון הבלגיים. המטבח מתאים במיוחד לבתים בהם עיקר עיצוב החלונות הוא העיצוב הבלגי. למטבח נוסף גם אי עם כיור נפרד מהכיור של משטח העבודה הראשי. אי מטבח זה מכיל משטח עליון חום עץ, ובסיס לבן עם מגירות וארונות המבוססים על פיתוחים דקורטיביים הן על משטח העץ והן על ידיות הפרזול. צבע ידיות הפרזול – חום בהיר נוטה למוזהב.

מטבח פרובנס לבן מבריק במרקם זכוכית

סוג זה של מטבח פרובנס מבטא את מקסימום האיכות שניתן להפיק מהגוון הלבן כמעוצב קלאסי. בעוד החלק הראשי של המטבח מבוסס על ארונות בצבע לבן כהה נוטה לשמנת, אי המטבח בצבע לבן בהיר יותר, אם כי לא לבן שלג מוחלט. המרקם של האי – חלק ומבריק, אל מול חלל הארונות הראשי שנותר מָט ודק בשל גוון הצבע הייחודי. רוב הארונות של החלל הראשי של המטבח מכילים משטחי זכוכית שלמים, ללא קיטועים כמו בעיצוב הבלגי על מנת לפצות על היעדר הברק. בדרך זו, גם האי וגם החלק הראשי של המטבח זוכים ליחס שווה של כניסת אור והצגת מראה מבריק בחלל החדר. מטבח זה מכיל אי גדול באופן יחסי ועל כן הוא מיועד במיוחד לחדרים גדולים עם הקצעת מקום נאותה.

קטלוג המטבחים שלנו

מידע מקצועי אודות מטבחים

דילוג לתוכן