072-395-0470

מטבח איטלקי

מטבח איטלקי

תוכן עניינים
מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים
מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים

זקוקים לרעיונות דקורטיביים להחלפת המטבח? מעוניינים במטבח בעל עיצוב ייחודי וחסר פשרות בפורמט מודרני עם ניחוחות מן העבר? אנו ממליצים על מטבח איטלקי! מטבח איטלקי הנו חדר ייחודי המשלב חדש מול ישן, ובו ניתן ליהנות ממרקם עיצובי עשיר שייקח את הבית שלכם אל מחוזות שונים לחלוטין מהקיימים בתחום הדקורטיבי.

 

ארונות קלפות מעוצבים ונוחים לשימוש

מטבחים איטלקיים מעובים בארונות קלפות אשר הדלתות שלהם נפתחות כלפי מעלה ולא בשיטת הציר הרגילה. הארונות הללו מסודרים שתי וערב, אחד מעל השני. עם מטבח איטלקי תיהנו מ- 3 סטים של ארונות קלפות: בקיר המרכזי, בקיר של הכיור ובמשטח האי למטבח.

 

ברזים ומשטחי עבודה חדשים בעלי מראה מודרני

כל ברז וכל משטח עבודה של מטבח איטלקי ייראה חדש, נוצץ ומבריק, בצבע אפור-כסוף מטלי. ההתקנים עשויים ממיטב חומרי הייצור אשר מבטיחים עמידוּת לאורך זמן לא רק בפאן הפונקציונאלי אלא גם בפאן הדקורטיבי, תוך שמירה מובהקת על מרקם הצבע הקיים ללא דהייה או חלודה.

 

מקומות אחסון פתוחים במטבח איטלקי

מקומות האחסון הפתוחים חוסכים לכם התקנת מדפים, ומאפשרים לכם לאחסן ציוד לשליפה בטווח הקצר – לא בכמויות קטנות אלא בהיקפים שלא היו זמינים עד כה ללקוחות של מטבחים איטלקיים. בקיר הארונות, ישנו פתח בין אלו העליונים לתחתונים,

אשר בו ניתן לאחסן כלי מטבח לשימוש בטווח הקצר. מומלץ לבחור בכלים היפים ביותר שלכם על מנת לתת למטבח את מה שהוא צריך ברמה העיצובית.

 

אבזור חסר פשרות במטבח איטלקי

עוד יתרון של מטבחים איטלקיים הוא האבזור הרב שמצורף אליהם ומאפשר להם להיות מה שהם: כסאות בר מוגבהים לצד אי המטבח וקולטי אדים ברמה גבוהה מעל הכיריים. אלו מאפשרים לכם ישיבה מענגת במטבח, וביטחון שהמטבח יהיה מקום לא דחוס, עם אוויר צלול גם לאחר שימוש אינטנסיבי באביזרי החימום והבישול למיניהם. רמה זו של אבזור מטבח בולטת במיוחד בדגם האיטלקי אשר החברה משווקת.

 

התאמת המטבח – לכל סוגי הלקוחות

ניתן לשלב את המטבח בכל בתי הלקוח, בין אם הבית קטן ובין אם גדול הוא, ובין אם עיצובו מודרני או עתיק. מאד חשוב לבצע את ההתאמות הנדרשות לקראת הצבת המטבח, ולכן טוב תעשו אם לפני התקנת מטבחים איטלקיים תתייעצו עם יועץ מטבחים אשר ימפה את החדר המיועד ויבחר עבורכם התקנים מושלמים להצבה בו, אשר יעידו על אופיו כמטבח איטלקי. רכישת מטבח בכפוף לייעוץ עם חברת המטבחים מזכה אתכם בשירות מלא הכולל הנפשה עם הדמיית מחשב, מכירה, שיווק והתקנת המטבח על ידי צוות מנוסה ומיומן. כשהמטבח שלכם מטופל בידיה של חברה מקצועית, אתם גם יכולים לישון בשקט גם בנוגע לנושאי ביטחון ובטיחות. מטבחים איטלקיים מטעמהּ בטיחותיים לילדים, ומאפשרים עבודה חלקה ומהנה בכל הרמות, החל מעיבוד מזון בהיקפים קטנים ועד בישול מסיבי וממושך. כשאתם בוחרים מטבח איטלקי, אתם למעשה בוחרים באיכות בטוחה ומוחלטת.

 

קטלוג המטבחים שלנו

מידע מקצועי אודות מטבחים

דילוג לתוכן