072-395-0470

מטבחים קלאסיים

מטבחים קלאסיים

תוכן עניינים
מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים
מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים

המטבח תמיד היה הלב של הבית. מטבחים התפתחו והשתנו עם הזמן. מתנורי עצים ותיבות קרח ועד מיקרוגלים ומדחי כלים, המטבחים עברו שינויים רבים. המודרניזציה של המטבח ניזונה פעמים רבות על ידי טכנולוגיות חדשות, כמו כיריים חשמליות או גז, אך היא נתפסת גם כתוצר של התפקידים המשתנים של נשים בחברה וכן כקידום תקני הבטיחות למטבחים. המטבח הוא כבר לא רק חלל פיזי שבו מכינים אוכל לאכילה; כעת היא מהווה הרחבה לחיינו החברתיים ולאורחות החיים שלנו.

 

מטבחים קלאסיים מוגדרים כמטבחים מודרניים המצוידים בכל המכשירים הדרושים לביצוע הקולינריה

זהו מטבח אשר תוכנן עבור פונקציונליות, עם כל המכשירים העדכניים ביותר הנדרשים לכל צורך בישול. המונח "קלאסי" מקושר בדרך כלל למשהו שהיה פופולרי בעבר וכיום אהוב מאוד. עיצוב המטבח הקלאסי התפתח במשך מאות שנים, אך עדיין שומר על יתרונו מבחינת אסתטיקה ופונקציונליות.

המטבחים הטובים ביותר בהיסטוריה היו אלה עם עיצוב קלאסי ונצחי שלעולם לא יוצאים מהאופנה.

המטבח הוא אחד החדרים החשובים והפוריים בכל בית. זה גם החדר שבו אנו מבלים את רוב זמננו ולכן חשוב שיהיה לנו חלל פונקציונלי ונוח כאחד.

במאמר זה, אנו בוחנים כמה מהמטבחים הטובים ביותר בהיסטוריה ומה הופך אותם לכל כך מוצלחים.

 

למטבחים קלאסיים יש אסתטיקה נצחית הכוללת לרוב ערכת צבעים כחול ולבן

בעת עיצוב המטבח שלך, זכור לעקוב אחר עקרונות העיצוב הקלאסיים הבאים:

– השתמש בארונות ומכשירי חשמל לבנים או בהירים

– התקנת מגוון פתרונות אחסון

– הוסף כיסוי אחורי לכיסוי החלק הקדמי של הדלפק לגימור אטרקטיבי

– כלול אי אם יש לך מקום לאחד

– הרחק את האחסון מהעין כדי שלא יבלבל את חלל המטבח

מטבחים הם המקום שבו משפחות מבלות את רוב זמנן יחד. הם יכולים להיות הלב של הבית והמשפחה, אבל איך הם נראים תלוי לחלוטין בכם. אם אתם מחפשים רעיונות כיצד לעצב את המטבח שלכם, מאמר זה יציע לכם שפע של השראה.

מטבחים קלאסיים

מטבחים מסורתיים

מטבחים מודרניים

מטבחים תעשייתיים

 

מטבחים הם לרוב החללים המשמשים ביותר בביתכם

הם מיועדים לבישול, הכנת מזון ואחסון מזון. עם כניסתן של טרנדים וטכנולוגיות חדשות, המטבחים התפתחו להיות פונקציונליים ומתקדמים יותר מבחינה טכנולוגית, מה שהוביל למגוון עיצובי מטבחים שונים המתאימים לכל סגנון חיים.

בעבר, המטבחים שימשו לרוב כמקום לבישול ארוחות למשפחה. כיום, יש להם תפקיד רב-גוני יותר ולעתים קרובות משמשים כמרחב להתכנסות עם בני משפחה וחברים.

המטבח הקלאסי נועד להיות פונקציונלי ופרקטי – יש לו תכנית קומה פתוחה המאפשרת תקשורת ובישול לכל בני המשפחה. הוא תוכנן גם עם חלונות גדולים המכניסים אור טבעי לחדר, וזה חשוב כי אור בהיר יוצר תחושת נעימות וחמימות. במקרים מסוימים, מטבחים אלו אף נועדו לחקות חללים חיצוניים.

מבחינת אלמנטים עיצוביים, מטבחים קלאסיים כוללים פריטים בסיסיים כמו ארונות, משטחי עבודה, מכשירי חשמל (כגון תנורים), כיורים ומדחי כלים. אולי יש להם גם חלל אוכל או אי על אחד

 

מטבחים קלאסיים הם אלה שיש בהם את כל הציוד והמכשירים הבסיסיים

נהגו לראות בהם מותרות, אך כעת, הם הופכים להיות נפוצים יותר ויותר מכיוון שאנשים רוצים לחזור ליסודות.

מטבחים קלאסיים משתמשים בדרך כלל בארונות לבנים ובמכשירי נירוסטה. סגנון זה משולב בדרך כלל עם סגנונות אחרים כגון מודרני או חופי.

הפופולריות של מטבחים קלאסיים היא בשיא של כל הזמנים. העיצוב קיים כבר זמן רב והוא רק ממשיך לגדול בפופולריות.

בעתיד, אולי נראה התעוררות קטנה של המטבח המסורתי – עם טוויסט. המטבח המודרני יהיה שילוב של ישן וחדש – עם קריצה לסגנונות קישוט רטרו מעורבבים בו גם כן.

מטבח קלאסי הוא תמיד בסגנון, מטבח קלאסי הוא העיצוב המבוקש ביותר למטבחים בכל מדינה, בין אם הם נחשבים למודרניים או מסורתיים, כי יש לו את היכולת לספק לאנשים תחושת מסורת ויציבות.

זוהי גם אופציה מצוינת למי שלא רוצה לדאוג מהצורך לעדכן את המטבחים כל כמה שנים על מנת להישאר בסטייל.

 

מטבחים קלאסיים הם אלה שמכילים כיריים ותנור

בדרך כלל, שני הפריטים הללו ממוקמים ממש זה ליד זה ומהווים את מוקד החדר. הכיריים הן לרוב תנור גז או חשמלי. הם יכולים להיות עצמאיים או מותקן על הקיר. התנור הוא בדרך כלל מיקרוגל, תנור הסעה או תנור קונבנציונלי שיש לו גם גוף חימום עליון וגם תחתון כמו אלה שנמצאים על כיריים חשמליות מיושנות.

מטבח קלאסי הוא האיזון המושלם בין מודרני ומסורתי. יש לו את כל המכשירים העדכניים ביותר כדי להקל על חווית הבישול שלך, אבל הוא כולל גם נגיעות של נוסטלגיה כדי לתת לו את התחושה הביתית הזו.

מטבחים קלאסיים הם לרוב ארונות מעץ כהה, משטחי גרניט, מכשירי נירוסטה ומשטחי שיש.

מטבח קלאסי הוא כזה שמצויד בכלים החיוניים לבישול, הכנה והגשת אוכל. הוא כולל בדרך כלל כיריים, תנור, כיור, מקרר, מדיח כלים ומשטחים. זה אולי נראה כמו הרבה מכשירי חשמל אבל כולם נחוצים כדי לנהל מטבח יעיל.

 

המטבח הוא אחד החדרים המגוונים והחשובים ביותר בבית

זה צריך לשרת את כל הצרכים שיכולים להיות לבני המשפחה, והוא צריך להיות מסוגל להתאים לטעמם ולהרגלים השונים שלהם.

ישנם כמה מטבחים קלאסיים שאולי נרצה לדעת עליהם:

-מטבחים כפריים צרפתיים: לרוב הם די קומפקטיים. יש להם קסם כפרי ובדרך כלל אין להם את כל הארונות או המגירות האלה כי אין בהם צורך. הקישוטים בדרך כלל די פשוטים כמו צלחות ישנות, תמונות על הקיר וכו'.

-מטבח אמריקאי: מטבח אמריקאי קלאסי הוא בדרך כלל מרווח ופרקטי עם סירים ומחבתות תלויים מעל מתלה סירים מעל הכיריים או התנור. ניתן גם לבנות את המכשירים בארונות עם דלתות נפתחות

 

מטבחים קלאסיים נועדו לשמש מרחב לבישול ואירוח

הם בדרך כלל בעלי קונספט פתוח ויש להם אי מרכזי, שהוא מוקד המטבח. במטבח קלאסי תמצאו לרוב כיור גדול לאורך קיר אחד ולידו כיריים. יכול להיות גם תנור בצד השני של הכיור או על קיר אחר ליד הכיריים. המקרר ממוקם בדרך כלל על קיר הפוך ממערך זה, כך שניתן לגשת אליו בקלות משני האזורים. בעיצובים מסוימים, עשוי להיות גם בר ארוחת בוקר ליד המקום שבו אתה מבשל את האוכל שלך, כמו גם אחסון מובנה בכל החלל עבור סירים ומחבתות.

המטבח הוא מרכז מרכזי בבית. זה המקום שבו משפחה וחברים מתכנסים לחלוק ארוחה, לדבר ולצחוק. עיצוב המטבח צריך לשקף את הסנטימנט הזה בכך שהוא פתוח ומזמין.

בחלק זה נבחן את עיצוב המטבח הקלאסי "קופסה לבנה", שבו קירות צבועים בלבן כדי להתאים לארונות ולמשטחים. המרא מלוטש ומתוחכם עם תחושה מסורתית, אבל זה יכול להיות מאתגר לביצוע בפריסה עם קונספט פתוח.

 

בחלק זה נדבר על סוגי המטבחים הקלאסיים השונים שקיימים כבר זמן רב

הקדמה: בחלק זה נדון בסוגים השונים של מטבחים קלאסיים שקיימים כבר זמן רב. מטבחים קלאסיים הם חלק חיוני בבית עבור אנשים רבים. הם משמשים לעתים קרובות כדי להשוויץ בסוג מסוים של סגנון, או שהם נועדו להתאים לצרכים של משק הבית. למטבח קלאסי יכולים להיות הרבה מאפייני עיצוב שונים בהתאם למה שתרצו שהוא יהיה. תכונות אלה כוללות בין היתר:

-משטחים

-דלתות

-עבודת חיתוך

-ארונות

-גווני מנורה

-כִּיסְאוֹת

-צבע צבע

קטלוג המטבחים שלנו

מידע מקצועי אודות מטבחים

דילוג לתוכן