8 יתרונות שיש במטבחים כפריים שאי אפשר פשוט להתעלם מהם

מטבחים כפריים משרים בבית עיצוב אותנטי וייחודי. גם בבית קטן וצפוף – התחושה בעת השהייה בתוכם היא לא פחות ממרגוע אמיתי. לכן, מי שמחפש את המקום בו הוא יוכל ליהנות עד הסוף בעת הכנת מזונו, מטבח כפרי הוא הפתרון. מעוניינים לדעת למה הכי כדאי להסדיר בבית מטבחים כפריים?

עצים בגימור מלא ללא רגישות ללחות ושינויי טמפרטורה

בבית, אחת מנקודות התוקפה היא חומר השבבית וה- MDF, כמו גם חיקויי עץ נוספים. מטבח כפרי הוא מטבח מעץ אמיתי שעובד בנגריית מטבחים ייעודית. העיבוד כולל ציפוי וליטוש המתאים להכנת מזון ולשינויי טמפרטורה, ספיגת לחות וספיחת אדים.

עיצוב רב רובדי המעשיר את מראה המטבח

בעוד אשר מטבחים מודרניים ניחנים בעיצוב מינימליסטי, מטבחים כפריים ניחנים בעיצוב רב שכבתי. כל ארון מכיל ידיות, וכל מגירה מצוידת בהתקן למשיכתה. קונסולת האחסון כולה מעובה בפיתוחי יוקרה בדמות גילופים וחריטות. גם שיש המטבח אינו ניחן במינימליזם דקורטיבי אלא מצויד בשכבות עיבוד רבות המעשירות את מראהו: ליטוש קצה מעוצב ומשויף היטב, ואם בוחרים דגם שיש או אבן, סיתות אומנותי.

מגוון אפשרויות צביעה וגיבוש צביון

הקונוטציה לפיה מטבח כפרי הוא בהכרח מטבח בעל צביון עתיק, עם צבעי עץ חומים, אינה ממצה את כל האפשרויות הפרוסות בפניכם. ניתן לעבד מטבח כפרי גם בצבע מודרני לבן, ואף לבחור גוונים מקוריים כמו שמנת או ירוק. המשמעות: אלו יהיו צבעי הארונות והמגירות המרכזיים בחלל. מה שמגדיר את המטבח כפרי הוא הקצוע מבני הארון, המגירות והשיש: רב-שכבתיות, פיתוחים וגילופים, סיתות וידיות. זאת, בשונה מהעיצוב המודרני המינימליסטי והחלק.

הרחבת מקומות האחסון ביחס לדגמי מטבחים אחרים

התקנת אי למטבח מאפשרת עוד המון מגירות וארונות לאחסון עודף בחדר זה. עיצוב מטבחים כפריים עם אי למטבח הוא מהלך שרבים מלקוחותיו בוחרים למצות.

נוחות ללא פשרות, החל מההתנהלות עם הארונות והמגירות ועד לשימוש בשיש

כשהארונות והמגירות עשויים עץ מלא, והשיש מסותת ומהוקצע על פי תבנית עיצובית מקצועית, השימוש לא יכול להיות יותר נוח. המטבח מעניק למשתמש הרגשה של יציבות במלוא מובן המילה.

עמידות הלכה למעשה

עם עץ טבעי מלא, ידיות פרזול ממתכות אלחלד או מעץ איכותי, ושיש יציב וחזק, אתם מבטיחים מטבח כפרי עמיד. התשתיות צפויות להחזיק מעמד שנים רבות מאד ללא צורך בהחלפה, חידוש או שיפוץ מכל סוג.

מטבחים כפריים

ניתן לבצע התאמות (Adjustments) על פי הנחיית הלקוח

בשונה ממטבח מזדמן בחנות רשת מוצרי בית, מטבח כפרי של חנות מטבחים ניתן לשנות על פי דרככם, לעבות או להצר שיש וארונות, להוסיף קונסולות אחסון ואי למטבח, והכל על פי הזמנתכם והגדרותיכם.

מטבחים כפריים של מטבחי דניאל – חגיגה אמיתית לכל משתמש

המטבחים הכפריים של מטבחי דניאל משרים בפני המשתמש אווירה אמיתית של קסם, נוחות ואיכות. הם מספקים מענה מלא בכל תחומי השימוש, החל מעיבוד מזון ועד חימומו ושימורו. תשתיות האחסון והכנת המזון מיוצרות בנגריית המטבחים המקצועית של  מטבחי דניאל בהתאמה להזמנותיכם.

ראו גם: מטבחים מעוצבים | מטבח מודרני בשנת 2020 | מטבחים כפריים במבצע

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים