8 טיפים שחייבים לפני שבוחרים מטבח יוקרתי

מהו מטבח יוקרתי ומדוע חשוב מאד לדעת כיצד לבחור אותו בימינו? מטבחי יוקרה הם לא אופציה או אפשרות-רשות אלא תשתיות חובה בכל בית. האקלים המשתנה אשר מתבסס על חורף באמצע הקיץ וקיץ באמצע החורף, כתוצאה מתזוזת קרחונים בקוטב הצפוני חושף את הבתים שלנו למפגעי איטום, ורק מטבח יוקרתי ימנע את זה ויגן עליכם בשעה שאתם מעבדים את מזונכם מעובש וחדירת מי גשמים. אז כיצד יש לממש בחירה של מטבח שכזה?

פונים רק לנגריית מטבחים פרטית

רק נגריית מטבחים פרטית תוכל לארוב לאיכות המטבח שלכם ולספק אותו על בסיס חומרי איכות חסרי פשרות עם אחריות: עצים ממנסרות מובילות בעולם, רכיבי פרזול שלא מחלידים, אבנים ושיש מסותת איכותי ועוד. בנגרייה של רשת שיווק, לעומת זאת, אין ארובה לנושאים הללו ולא ניתן לשנות את המפרט הטכני של מה שבוחרים.

מתכננים בקפידה את סגנון העיצוב

סגנון עיצוב הוא אחד הנושאים החשובים ביותר כשבוחרים מטבח יוקרתי. כיצד הייתם רוצים לראות את המטבח שלכם עכשיו? ובעוד שנתיים או 5 שנים? עם דלת חלקה או מגולפת? עם ידיות פרזול או בלעדיהן? את הפרטים הללו ניתן לגבש בנגריית מטבחים בקלות רבה ביחס לרשתות שיווק בהן לא ניתן לשנות מי מהפרטים הללו. התאמת עיצוב המטבח נעשית בקלות רבה מאד כאשר אתם עובדים מול ספק פרטי.

מגבשים ביסודיות את הצביון ברחבי המטבח

צבע המטבח מאד חשוב לתיאורו הדקורטיבי, לא פחות מהתיאור הצורנים שהובא בפרק הקודם. האם המטבח שלכם צריך להיות בצבע כפרי חום או מודרני לבן? ואולי הוא בכלל צריך להתבסס על צבעים בהירים בנוסח הדור הצעיר? הצביון במטבח חייב להתגבש על פי דרככם. ניתן לבחור אותו בקלות כשפונים אל נגריית מטבחים פרטית.

מסתמכים על פרספקטיבה בעיצוב

בחדר גדול בוחרים רק ארונות, מגמרות ועמדות עבודה עבות ובחדר קטן החלקים הללו צריכים להיות דקים על מנת ליצור התאמה בפרספקטיבה ולהימנע מרכיבים בולטים מדי בחדר קטן או חסרים מדי בחדר גדול.

אי למטבח – החבר הטוב ביותר של בעל המטבח הגדול

אם חדר המטבח שלכם הוא גדול, מומלץ להסדיר בו אי למטבח. מטבח עם אי מספק לכם אפשרויות אחסון נוספות, פתרונות ישיבה נוספים לקיימים ועוד עמדת עבודה, בנוסף לזו הראשית.

בחירת חומר הייצור המתאים לשאיפותיכם

אם אתם מגבשים מטבח מודרני, ייתכן כי עץ טבעי יהיה יקר וגס מדי לשאיפות שלכם, בשעה שניתן להתבסס על לוחות פורמייקה. כל ההבדל הוא שאת האחרונים לא ניתן לכופף אבל הם ניחנים באותה רמת עמידות: חיסכון והגעה למודרניזם בקלות. מה שמעטים יודעים הוא שגם במטבח כפרי אפשר לחסוך ולרכוש מטבח פולימרי הניתן לכיפוף באופן חופשי. כמובן שבתחום העץ הטבעי ישנן הכי הרבה אפשרויות לעיצוב, כמו ביקועים שחורים, הלבנת עץ ועוד.

מטבח עם אי

כלל שחשוב לדעת על בחירת עץ אמיתי: בדיקת אחריות, אימפרגנציה ושימון

אלה הן תעודות הביטוח שלכם שהעץ איכותי. עץ דחוס תמיד יהיה עדיף מעץ מרווח כאשר מדובר על תשתיות  . חשוב לבדוק שהעצים של הארונות והמגירות כמו גם עמדות העבודה (אם הן מעץ) עברו שימון ואימפרגנציה ומוכנים לשימוש ארוך טווח בביתכם.

בחירה בקלות באמצעות הדמיית מחשב

נגריית מטבחים המאפשרת לכם לבחור מטבחים יוקרתיים בהדמיית מחשב חוסכת לכם משאבי שזמן ומאפשרת לכם לכם להגיע בקלות לנוסחת העיצוב המושלמת ללא יציאה מהבית ותוך התייעצות עם עובדי החברה בעת בחירתכם.

מטבחי דניאל – השירות המקצועי ביותר ללקוחות המטבחים

אם אתם עומדים לרכוש מטבח חדש, במטבחי דניאל מספקים לכם את כל הכלים לממש זאת ביעילות ובקלות. מטבחי דניאל שמה לה למטרה לעבות את ביתו של כל לקוח במטבח בעל עיצוב מנצח ותשתיות מובילות ועמידות. למידע נוסף פנו אל מטבחי דניאל!

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים