072-395-0470

7 טיפים שחייבים להיות במטבחים מזכוכית

אם גם אתם חובבי מטבחים מזכוכית ולא יודעים מה לבחור עבור הבית שלכם, מאמר זה הוא בדיוק בשבילכם. קהל היעד הישראלי גילה מחדש את עולם עיצוב הזכוכית. השינוי המבורך הביא עמו לא מעט תמורות חדשות, שחלקן יתאימו למטבח שלכם וחלקן יתאימו פחות. כיצד תדעו איך לעצב את המטבח שלכם מזכוכית? במאמר זה אנו מספקים את כל האינפורמציה על מטבחים אלה כך שכל אחד יידע כיצד להשתמש בזכוכית בשביל לקבוע את עיצובם.

טיפ מס' 1 – בבחירת מטבח בצבע בהיר ומודרני, כמו מטבח ירוק, השתמשו רק בזכוכית שקופה

ההבדל בין זכוכית שקופה לזכוכית ירוקה הוא שבזכוכית שקופה, לוח הזכוכית עבר זיקוק צבע מוחלט ונשאר חסר גוון. הייחודיות שלו היא או בשקיפות עצמה (לעתים היא נדרשת, למשל לשם עיטור דלת ארון או תנור) או בהברקת הדפסות צבע יוקרתיות. בזכוכית ירוקה, מדובר בחומר הגלם הטבעי (הירוק) של הזכוכית. כשמנפחים אותה מחומר כחול היא נעשית זכוכית כחולה טבעית, וכד'. היות ואלה צבעים אותנטיים של הניפוח, לא ניתן לעטר איתם הדפסות מודרניות, אלא רק להשתמש בהם (בחומרי הצבע המקוריים) לשם יצירת חיפוי בסגנון כפרי או עתיק. אלה הם סוגי המטבחים היחידים בהם ניתן להשתמש במה שנקרא "זכוכית ירוקה" (שכוללת גם את הזכוכית הכחולה האותנטית,\ללא הדפסות). גם אם המטבח שלכם ירקרק, הירוק של הזכוכית אינו אותו גוון. במקרה כזה יש לבחור רק זכוכית שקופה המבריקה הדפסה ירוקה בהירה.

טיפ מס' 2 – כשאתם בוחרים זכוכית לגמרי שקופה ללא הדפסה, מומלץ לעטר עם הדפסת חול

הדפסת חול היא המרקם המחוספס של הזכוכית השקופה. כשהיא גולמית, המרקם החלק לחלוטין שלה עשוי להיראות חלק. אם בארון שלכם אתם משתמשים בהתזת חול על הפאנל הקדמי, אתם למעשה מחדדים מאד את העיצוב המבוקש.

טיפ מס' 3 – כללים לבחירת צבע בפרספקטיבה נכונה

בחירת זכוכית כהה וללא גוון מבריק מומלצת במטבחים קטנים. בחירת זכוכית בהירה ומבריקה מתאימה יותר למטבחים הגדולים. בדרך זו אתם מבטיחים תמיד עיצוב יפה ולא מגושם אשר ישתלב בהתאם לכל גודל של כל מטבח.

טיפ מס' 4 – אלה הם האביזרים שמומלץ שיהיו מזכוכית במטבחי זכוכית

שולחנות ישיבה במטבח – נדרשים כאשר אין אי למטבח בשל גודלו הקטן. שולחנות זכוכית למטבח זכוכית מאפשרים לכם להכניס את החדר שלכם לאווירה הייחודית של עיצוב הזכוכית.

פאנלים לארונותגם אם הארונות שלכם מבוססים על עיצוב עץ מלא, מומלץ שמרכזי הפלטות יהיו מזכוכית. בדרך זו יש לכם גם רהיטי מטבח מזכוכית וגם ארונות מזכוכית בעיצוב דמוי חלון וזה מאפשר הכנסה לאווירה השקופה ירוקה של אחד מחומרי הייצור המעוצבים ביותר במטבח.

חיפויי קיר – חיפויים מצופים זכוכית תורמים לחידוד הברק במטבחים שלכם. בשילוב עם רהיטים ופאנלי ארונות המטבח שלכם ללא ספק נראה מטבח זכוכית אותנטי.

טיפ מס' 5 – יש לוודא מול הספק את פרטי היבוא של הזכוכית

זכוכית היא אביזר איכותי אבל ייבוא לא נכון ולא מוכר עשוי לסבך אתכם עם שברים ושריטות על הפלטות השונות. מאד חשוב לברר מול הספק מהיכן מיובאת הזכוכית ולדעת שבחרתם במי שבוחר מה טובים ביותר ורצוי ממובילי תעשיית הזכוכית למטבחים בעולם.

מטבחי יוקרה

טיפ מס' 6 – מומלץ לרכוש מטבחי זכוכית רק מחנות מטבחים אותנטית

רק בחנות מטבחים ייעודית המשווקת מטבחי אומן תוכלו למצוא מטבחי זכוכית בטוחים ביבוא מחו"ל אשר ייסכו בבית שלכם עיצוב ייחודי ויספקו אתכם כמשתמשים באופן חסר תקדים. רק בחנות מטבחים תוכלו להבטיח את עמידות הזכוכית שלכם ואת בטיחות השימוש בה תמיד.

טיפ מס' 7 – מטבחי דניאל – המומחים שלכם למטבחי זכוכית

במטבחי דניאל – מטבחי זכוכית נחשבים לקולקציית הדגמים מהמובילות בחנות. בואו לרכוש מטבחי זכוכית אותנטיים של מטבחי דניאל וליהנות מכל היתרונות: עיצובי בוטיק, חומרי גלם מן המעלה הראשונה והתאמה אישות של פלטות הזכוכית לעיצוב המטבח המבוקש!

 

קראו עוד: מטבחים מעץ

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים
דילוג לתוכן