5 כללי ברזל לרכישת מטבח מודרני לבית

מטבח מודרני הוא אחד מהפופולאריים בשוק הדיור. בשל כך, נוצרו גישות שונות לעיצוב מטבח מסוג זה. כיצד תדעו במה לבחור? כאן תוכלו לקרוא את חמשת הכללים שלנו לבחירת מטבח מודרני. מי שייצמד לכללים הללו יזכה להסדיר בביתו מטבח יפהפה, מאלו שלא רוצים לעזוב.

המטבח נמצא במרחב פתוח? נדרשת התאמה מלאה לעיצוב החלקות הקרובות אליו

במטבחים רבים אין דלת הפרדה בינם לבין הסלון או חדר המגורים הסמוך. במקרה זה, חשוב לדאוג לרצף המשכי של אירועים: אם באותו חדר שמחובר למטבח (בדרך כלל הסלון או פינת האוכל) יש ארונות לבנים כסופים, מומלץ לדאוג כי גם מטבח מודרני אותו אתם מעצבים יכיל זהות דומה להתקני האחסון השונים שבתוכו. יתרה מכך, אם באותו חדר ישנו ריצוף בצבע ובצורה מסוימים (בלטות גדולות, בלטות קטנות, רציף) מומלץ לדאוג להמשכיותו גם במטבח.

המטבח בגודל קטן? גדול? כך תחליטו מה לשים בו על פי ממדיו

במטבח קטן – מומלץ לצמצם את רכיבי הקבע למינימום הנדרש, כך שרק פונקציות הכרחיות יזכו למכשור או תשתית מתאימים: כיור רחצה, משטח עבודה, והכנות לארונות, מקרר ותנור. במטבח עם מעט יותר מקום, מומלץ לבצע הכנה גם למדיח.

במטבח גדול – מומלץ להרחיב ככל האפשר את שטחי פתרונות האחסון, בין השאר על ידי הצבת אי למטבח עם ארונות ומגירות נוספים. אי למטבח מאפשר לכם ליהנות גם מעמדת עבודה נוספת לעיבוד מזון, בנוסף לעמדת הקיר עם תנור  הגז שמוטמע בה.

גוונים כהים? בהירים? במטבח מודרני, חשוב לגבש החלטה חדה וברורה

אחד הסממנים הבולטים של המטבח המודרני הוא המוחלטות של הגוון. אם החלטתם שאתם מעוניינים לעצב מטבח שחור גופריתי או אפור מתכתי, מטבח לבן בסגנון הייטק, או כל מטבח אחר – חשוב לקבל החלטה מושכלת לגבי כל רכיבי המטבח, ממשטחי העבודה ועד פתרונות האחסון. יחד עם זאת, חשוב לגבש צבע אחר לרכיבי הפרזול כמו ידיות הפתיחה ומסגרות המדף על מנת להדגיש כי זהו מטבח מודרני ולא מטבח וינוייג' כפרי המבוסס בדרך כלל על גוון עץ אחיד.

מטבח תכלת - מטבחי דניאל

שילוב זכוכית במטבח מודרני – יתרון

כמובן שעיבוי רכיבי המטבח הקבועים כמו שיש העבודה, ארונות האחסון והמדפים הפתוחים באריחי זכוכית מעשיר את הסגנון והצביון המודרני במטבח. מטבח זכוכית עשוי להיות מגובש באופן מלא, כחומר גולמי שלם, אבל  ניתן בהחלט להיעזר בחומר זה גם כחומר ציפוי לרכיבי מטבח קיימים.

מטבחי דניאל – מטבחים מודרניים מבית טוב

במטבחי דניאל תוכלו לגבש בקלות מטבח מודרני ביתי. הדבר נעשה באמצעות הדמיית מחשב חכמה וייעוץ עם מיטב המומחים. בואו לגלות לאיזה אפיק דקורטיבי ניתן להביא את המטבח שלכם ולעשות ממנו לחדר המרשים ביותר בביתכם!

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים