5 כללים לרכישת מטבח פורמייקה לבית

מטבח פורמייקה הוא אחד מהמבוקשים שבמטבחים המודרניים. כיצד מומלץ לתכנן אותו? במאמר זה נספק את הכללים שיעשו לכם סדר. תחילה נבאר מהי הפורמייקה? פורמייקה הוא לוח שצבעו הטבעי הוא לבן. בשונה מלוחות לבנים אחרים כמו פולימר, לא ניתן לכופף אותו ולכן יישום חיקוי עץ כפרי מגולף אינו אפשרי במקרה זה. לכן, הדבר שנעשה על פי רוב הוא יישום עיצוב מודרני חלק באמצעות לוחות פורמייקה.

ניתן לגבש את לוחות הפורמייקה בצבעים באופן חופשי

על אף שהגימור המקורי הוא לבן, ניתן לצבוע את הלוחות על פי אופן עיצוב המטבחים שאתם רואים לנכון. אם יש לכם תכנון להסדיר קירות מטבחים בגוון מסוים, ניתן לעשות זאת בקלות עם לוחות פורמייקה.

ארונות ומגירות פורמייקה בשלל עיצובים

ניתן לבחור מגירות וארונות פורמייקה עם פרזול בגודל קטן, בדמות ידיות טלסקופיות או ללא ידיות כלל. לחילופין, ניתן להדגיש את גודל הפרזול ולספק לעצמכם ידיות גדולות על מנת להוביל את המטבח לכיוון העיצוב האותנטי יותר, מודרני פחות. הבחירה בידכם.

שילוב אי במטבח פורמייקה גדול – יתרון

מטבחי פורמייקה גדולים בהם משולב אי למטבח מספק עמדת עבודה נוספת למשתמשים ובכך מגדיל את המקום בו ניתן לספק שירותים בחדר. בדרך זו העבודה בו הופכת יותר יעילה ויש יותר פתרונות ישיבה ואחסון בחלל המתחדש שלכם.

גיבוש עיצוב המטבח בפשטות

גיבוש סגנון עיצוב המטבח ניתן ליישום בקלות כאשר פונים לנגריית מטבחים מקצועית המעמידה לרשותכם את כל סוגי הארונות, עמדות העבודה והמגירות שאפשר לבחור עבור המטבח שלכם.

הקפדה על מידות גודל המטבח – יתרון

מטבח פורמייקה גדול יזדקק לחלקי מטבח עבים ומטבח קטן יזדקק לחלקים קטנים על מנת ליצור עיצוב מושלם המשתלב יפה עם המרחב ולא בולט מדי או מתחבא מדי ביחס למרחב. נושא זה, המתקרא "פרספקטיבה" הנו מהחשובים שבעיצוב המטבל ובפרט מטבחי פורמייקה.

מטבח אנגלי חדש

מטבחי דניאל – הבחירה המושלמת במטבח שלכם לעתיד

מטבחי דניאל הנה נגריית מטבחים המשווקת ללקוחותיה מטבחי פורמייקה מן המעלה הראשונה. בדרך כלל מי שמבקש לממש עיצוב זה מכוון לדקורציה המודרנית בשל היעדר היכולת לכופף ולגלף לוחות פורמייקה. תחושת הברק של הצבע כאשר הלוחות נצבעים נחשבת למובהקת ביותר ביחס לכל חומר אחר, מה שמעצים עוד יותר את ההתאמה למודרניזם. פנו למטבחי דניאל למידע נוסף על מטבחי פורמייקה דקורטיביים!

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים