5 כללים לרכישת מטבח מודרני לבית

הסדרת מטבח מודרני היא אחת החוויות המעניינות בבית. המטבח מתבסס על תבנית העיצוב המינימליסטית ועל כן ייעודי עבור כל מי שתכנן את העיצוב עם ארונות ללא ידיות, מגירות ללא תופסנים ושיש-עבודה דק וחלק. זהו מטבח שהאווירה שהוא משדר היא דינאמיות ועכשוויות. מעוניינים לדעת כיצד לגבש אותו בביתכם?

תכנון קונסולת האחסון

קונסולת האחסון מבוססת על ארונות ומגירות. מומלץ לבחור אותה בצבע הנדרש, לדידכם, עבור החדר. ניתן לבחור מטבחים ירוקים, מטבחי שמנת, מטבחים שחורים, ועוד. מומלץ לגבש ארונות ארוכים ודקים עבור מטבח קטן, ובכך ליהנות ממקום-אורך על חשבון עומק. במטבח גדול, מומלץ גם להרחיב את ממד העומק. מהלכים אלו ישמרו על הפרספקטיבה בחדר וימנעו מצבים של בליטות או חוסר נוכחות.

גיבוש הגוון המדויק של הצבע

במטבחים גדולים, מומלץ לגבש גוון בהיר של הצבע שבחרתם. במטבחים קטנים מומלץ לבחור גוון כהה שלו. לדוגמה, אם בחרתם מטבח לבן, גוון השלג האקסטרה-בהיר יתאים לחדרים גדולים באופן יחסי ואילו הגוון הכהה יותר הדמוי-שמנת מיועד למטבחים הקטנים. בכך, אתם שומרים עם פרספקטיבה וגורמים לאובייקטים השונים להתאים להוואי של החדר.

שיש המטבח המומלץ

מומלץ לבחור שיש קרמי. במטבח מודרני, שיש מאבן אמיתית ייראה שונה, ובעל קרבה גדולה יותר לעיצוב העתיק בשל הפיתוחים והסיתות שעליו. מטבח מודרני זקוק בסך הכל לשיש בעל תבנית מלבנית דקה, ואת זה מספקת בדיוק הקרמיקה היוקרתית של חנות המטבחים.

דגם מומלץ עבור אי למטבח

כדאי להיצמד לדגמי העיצוב של שיש המטבח בתכנון הבסיס העליון של האי ולקונסולת האחסון בתכנון רכיבי האחסון שלו. בכך, אתם שומרים על לכידות מלאה בעיצובו של מטבח מודרני.

מטבחים מודרניים עם אי

מטבחים מודרניים בעיצוב אישי

עיבוי חיפוי זכוכית – יתרון

בבחירת חיפויי מטבח שיימצאו בקרבת השיש, כאשר הם מעוגנים בזכוכית אתם מקבלים מראה מבריק יותר המקרב את המטבח שלכם לגרסת העיצוב המודרנית. ניתן לבחור גם בדגם זכוכית מט וליהנות מאותה תוצאה.

מטבחי דניאל – כל מה שאתם צריכים למטבח המודרני

מטבחי דניאל הנה חברת בוטיק לתכנון וגיבוש מטבחים מודרניים. החברה מגבשת בבית הלקוח פתרונות חדרי עיבוד מזון בדמות מטבחי זכוכית, מטבחי עץ ומטבחים עם שיש אומנותי המעוצב על פי תכנון ידוע מראש. צרו קשר עם מטבחי דניאל לגיבוש מטבח מן החלומות!

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים