5 כללים לרכישת מטבח בסגנון פרובנס לבית

מטבח בסגנון פרובנס מספק לכם תבנית עיצוב אותנטית. עם ארונות דקורטיביים, לצד משטח עבודה מהודר, גם אתם יכולים ליהנות מעבודה במטבח שכזה ולבלות בו בנעימים. מטבח פרובנס, המעוצב בסגנון פרובנס, ניחם בתכונות דקורטיביות ממוקדות אשר יובעו כאן במאמר זה. קריאה מהנה!

בססו את גוון השמנת כגוון עיקרי

לבן האופווייט (שמנת) הנו המרכיב העיקרי בצבעי מטבח פרובנס. ישנם מטבחי פרובנס בהם צבע השמנת מעט יותר כהה מגווני שמנת אחרים וכל המטבח מבוסס עליו, או גוון שמנת בהיר סטנדרטי המשולב עם גוון חום, זה לצד זה. ניתן לבחור לעצב את המטבח בגוון שמנת כהה עיקרי או על בסיס לבן קצת יותר מובהק, בשילוב גוון חום כצבע משני.

ודאו כי המטבח שלכם מכיל את כל הפיתוחים שקיימים במטבח פרובנס

עצים מגולפים או מבוקעים, ידיות פרזול על כל זוג דלתות ארון, ידיות למגירות, ושילוב בין הגוון הלבן-שמנת העיקרי לזה החום, המשני, בצורה תקינה, כזו שתשדר תפאורה וייצוגיות במלוא הדרה. מומלץ לעבוד עם פרספקטיבה ולבחור פלטות ארון ושיש דקות וכהות למטבח קטן ועבות ובהירות למטבח גדול ליצירת תוצאת עיצוב מרשימה במיוחד.

במטבח גדול, מומלץ למקם אי למטבח

יתרון זה רלוונטי לכל מי שתכנן להציב שולחן במטבח אך גילה שעם חדרו הגדול הוא יכול לנצל את השטח ביעילות רבה יותר. במקרה כזה, ניתן להסדיר אי למטבח ייחודי לעיצוב פרובנס, לחדד תבנית עיצוב זו וליהנות מהתקן ישיבה ואחסון יוקרתי עם כסאות בר תואמים.

שילוב חיפויי זכוכית – יתרון

זכוכית על בסיס הדפסת שמנת, לבנה או חומה תעניק למטבח הפרובנס שלכם את הליטוש הסופי ותספק לו את האלמנט המבריק והעוצמתי לו הוא זקוק.

חשוב לבצע את הבחירה מהדמיית מחשב של חנות מטבחים

רק בהדמיית מחשב של חנות מטבחים מעוצבים תוכלו להיוודע למטבחי פרובנס המתאימים לעיצוב הבית שלכם. מומלץ לבצע את הבחירה מהחדר המיועד להיות המטבח על מנת לספק לעצמכם את תוצאת העיצוב הטובה ביותר שתוכלו לבקש.

שדרוג מטבחים

מטבחי דניאל – עיצוב מטבחי פרובנס בבית הלקוח

מעוניינים להפוך את המטבחים שלכם למטבחים פרובנס יוקרתיים? בואו לשירות עיצוב מטבחים של מטבחי דניאל וזכו להרכיב לעצמכם מטבח בייבוא אישי מהיצרנים המובילים בעולם. במטבחי דניאל יסייעו לכם לאפיין את המטבח ויבצעו עבורכם את ההתקנה בבתיכם.

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים