5 כללים לרכישת מטבח אנגלי לבית

מעוניינים לדעת מהם 5 הכללים המובילים לרכישת מטבח אנגלי לבית? במאמר זה אנו מספקים את כל המידע שתצטרכו על מנת להסדיר בבתיכם את המטבחים האנגלים המושלמים בהחלט.

המפתח – עיצוב אותנטי בשילוב גווני לבן וורוד

המטבח האנגלי הוא ממשפחת המטבחים האותנטיים. בשונה ממטבחים מודרניים, הארונות מגובים בידיות, המגירות בסט גופי משיכה, והמבנה הוא בגדול בעל חזות עתיקה, עם קרניזים ובריקים בצבע לבן. על מנת ליישם מטבח אנגלי בבית שלכם אתם צריכים לדבוק בקו עיצוב זה כדי לייצר את הבסיס לכך.

התבססות על עצים איכותיים מנגריית בוטיק

אל תתבלבלו, חלק ניכר מהמשטחים הלבנים שאתם רואים במטבח אנגלי הם למעשה פיתוחי עץ צבועים בלבן. לכן, פנייה לנגריית מטבחים איכותית תסדר לכם את המטבח האנגלי המושלם, כולל צביעה ללבן וליטוש למראה האנגלי המלכותי העתיק.

פיתוחים מיוחדים בתחום העיצוב הפנימי

עיצוב תנור דמוי קמין, עם חור, בריקים מסביבו בצבע לבן ורדרד, הטמעת ידיות ארון בצבעים מוחלטים כמו שחור או מוזהב – כל אלו יוצרים את האווירה המיוחדת לה נדרש המטבח האנגלי. חפשו תמיד את הפיתוחים המיוחדים הללו על מנת לוודא שהמטבח שלכם מעוצב בסגנון מושלם ומלכותי במיוחד.

תוספות שכדאי להכיר במטבח האנגלי

המטבח האנגלי מספק למשתמשיו כל מיני פתרונות אקסטרה שכדאי להכיר, אי למטבח לעבודה של אדם נוסף, פתרונות אחסון מסביב לו, מגרעת להצבת מקרר, מדיח ותנור, ועוד. חשוב לבחור את התוספות בהתאם לצרכי האחסון והמכשור האלקטרוני העתידי שתרכשו עבור המטבח.

דקורציה של מומחים – אל תוותרו על כך

חשוב שאת כל שכבות התיאור של המטבח האנגלי יציגו לכם בחנות מעצבים מומחית למטבחים אותנטיים אשר יכולה לעשות את המקסימום בשביל להציג מטבח אנגלי איכותי. בכך, אתם מגדילים את הסיכוי שהמטבח שלכם ייראה ממש במיטבו.

מטבח אנגלי חדש

מטבחי דניאל – מטבחים אנגלים מבית טוב

אם אתם מתעניינים ברכישת מטבח לבן אנגלי, במרקם ורוד ובריקים, יש לכם כתובת: מטבחי דניאל. במטבחי דניאל מתמחים בעיצוב ובנייה של מטבח אנגלי. השירות כולל סיוע בהתאמת המפרט לחדר בגודל שלכם, רכישה, הזמנת רכיבים והובלה והתקנה בתאריך יעד מוסכם. בכך, תוכלו ליהנות ממטבח אנגלי יוקרתי ועמיד. לפרטים נוספים, פנו לבית מטבחי דניאל!

ראו גם: מטבח איטלקי

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים