5 טיפים שחייבים לפני שבוחרים אי למטבח

חושבים לעצב אי למטבח? הכירו את הטיפים שיבטיחו בחירה נכונה של מוצר הבוטיק. אי למטבח משמש כעמדת עבודה נוספת לשיש המטבח המקורי. הוא גם מספק מענה אחסון נוסף לארונות הקיימים ולשידות המגירות הנוכחיות. בכך, משמש אי למטבח כמענה מלא לכל שימושיו, ובכך הוא מקל את הוואי העבודה שבתוכו.

התאמה עיצובית של בסיס הראש של האי לשיש המטבח

התאמה זו תסייע לכם לשמור על עקביות במטבח. אם השיש שלכם הוא שיש בצבע שמנת, מומלץ לבחור אי למטבח בצבע שמנת כדי לשמר עקביות דקורטיבית זו. כשמישהו ייכנס למטבח וייראה 2 ראשי עבודה באותו צבע ובאותה רמת גימור הוא יבין שהוא הגיע למטבח מעוצב, אשר הושקעה בו מחשבה תכנונית רבה.

התאמה של רכיבי האחסון באי לארונות ולמגירות במטבח

הארונות והמגירות במטבח שלכם אינן משרתות רק לצרכים פונקציונאליים אלא גם לעיצוב החדר. לכן, יש סיבה שהם נראים כפי שהם נראים. אם אתם רוכשים אי למטבח, מאד מומלץ לבדוק שהארונות והמגירות שמתחת לבסיס נראים זהה לארונות ולמגירות שכבר נמצאים/ות אצלכם על הקירות בחדר.

בחירת חזית לאי המטבח

עמדת עבודה – בעיצוב מודרני, מומלץ לבחור בסיתות חלק של קרמיקה. בעיצוב כפרי, מומלץ לבחור סיתות אומנותי עם פיתוחים, ואם זו עמדת עץ, אז כדאי לבחור גילופים וחריטות קצה.

פרזול חזיתי בקונסולת האחסון – במטבח מודרני, מומלץ שלא יהיה פרזול בכלל. הפתיחה תתבצע על ידי משירת הדלת מלמעלה או מלמטה ישירות. בעיצוב כפרי, מומלץ להתקין ידיות ולשייך אותן לארונות ולמגירות על פי פרספקטיבת החדר. בחדר גדול, מומלץ לבחור ידיות גדולות ובחדר קטן – ידיות קטנת.

הסבת אי המטבח לבר

מומלץ להבליט את צדדי בסיס אי המטבח ולהצניע את קונסולת האחסון כלפי פנים. בכך, אתם מאפשרים הרבה מקום לרגליים וניתן יהיה למקם סביבו כסאות בר שישמשו לבילוי בתוכו.

מטבחי דניאל – עיצוב אי למטבח בהתאמה אישית

מטבחי דניאל - מטבחים עם אי מעוצב

מטבחי דניאל – עיצוב אי למטבח בהתאמה אישית

מעוניינים לעצב אי למטבח במטבח קיים? במטבחי דניאל מספקים לכם שלל של דוגמאות אשר ניתנות לשינוי על מנת להגיע לנוסחת העיצוב המתאימה למטבח שלכם. מטבחי דניאל תתקין את אי המטבח החדש ותספק לכם שירות מלא עבורו. בואו לבחור אי עבור מטבח מודרני או עתיק, בורגני או כפרי, בהתאמה אישית, על פי דרישה.

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים