5 טיפים שחייבים להיות במטבחים כפריים

במאמר שלפניכם נביא את הטיפים הרלוונטיים ביותר בתחום עיצוב מטבחים. על מנת לספק לביתכם מטבחים מעוצבים ברמת גימור גבוהה אתם צריכים לבחור בחדר הכנת המזון המושלם מבחינתכם, זה אשר תרגישו בתוכו כמו בבית. עם ההתאמות הנכונות לחיבור עם יתר חדרי הבית, בחנות מקצועית לשיווק מטבחים יעצבו עבורכם את החדר המושלם ממנו לא תרצו לצאת גם כשתסיימו לעבוד בו.

טיפ מס' 1: בחרו רק בחנות מטבחים לתכנון המטבח

בשוק מוצרי הצריכה הביתיים – כמעט כל חנות שעוסקת בזה, כולל חלק מחנויות חומרי התחזוקה, תציע לכם לעשות אצלה מטבח. מטבח בחנות בית כללית או חנות תחזוקת בית לא יבטיח חומרי גלם איכותיים, וספק אם משטח הריצוף ושיש העבודה בכלל יתאימו לעבודה שוטפת ויומיומית בחדר. כאשר גם ארונות ומגירות המטבח יחושו לא יציבים ניתן יהיה להצביע על טעותכם אבל אז זה כבר יהיה מאוחר מדי. רק חנות שתחום התמחותה הוא מטבחים, אשר מייבאת את מיטב מוצרי המותג מחו"ל יכולה לארגן לכם חדר עיבוד מזון יציב, יפה ואטרקטיבי אשר ייצור בדיוק את החזון אותו תכננתם להציג.

טיפ מס' 2: היעזרו בהדמיית מחשב מטעם חנות מטבחים

חנות מטבחים תספק תמיד לא מעט אפשרויות לעיצוב המטבח שלכם. אנו ממליצים לכם לבחור מהדמיית מחשב כך שייווצר מראה שדומה לחדרי הבית, עם רצף המשכי, תוך יצירת מיצג יפהפה בתוך החדר. אחד הסממנים החשובים הוא עקביות. אם החלטתם כי תבנית בצבעים חום לבן היא הדומיננטית, עליכם להחליט לרכוש מכשירי מטבח בצבע לבן ולא נירוסטה בשביל שהמטבח ייראה במיטבו. כמו כן יש לבחור בצבע שישמש כדומיננטי וצבע משנה שישמש לפרזול ועיבוי בלבד. לדוגמה, מטבח חום עץ עם פרזול לבן הוא מטבח פרובנס.

טיפ מס' 3: טכנולוגיה מתקדמת במטבח – יתרון

כמובן שלא רק תקני הבטיחות בתחום הגז, התנורים והמקררים מביאים אותנו לרכוש חדש, אלא גם פלאי הטכנולוגיה במכשירים החדשים. אופן יעילותם הנגיש והמהיר יאפשר לכם לעבוד בצורה טובה ומשכנעת בתוך המטבח, כזו אשר תביא לכך שלא תצטרכו לבלות שם זמן רב בשביל להכין את מזונכם. כמובן שרצוי לבחור את הטכנולוגיה בהתאם לצבעים הדומיננטיים במטבח. לחרוב, לבן ילך עם כל עיצוב אחר, ונירוסטה – אם הוחלט לשלב את הצבע האפור במטבח מודרני.

מטבחים מודרניים מעוצבים

טיפ מס' 4: נגריית מטבחים – יתרון

כאשר המטבח כולו עשוי עץ טבעי מנגריה אתם יכולים להגשים מגוון עיצובים רחב. כשהעץ בגימור החום הטבעי שלו אתם בדרך ליצור מטבח כפרי. ניתן גם להשיק מטבחים קלאסיים אחרים עם גוון חום. כאשר העץ צבוע, הוא נראה דומיננטי מאד בגוונו החדש. על כן, ניתן להגשים באמצעותו עיצובי מטבח מודרני לבן, מטבח שמנת, מטבחים ירוקים, מטבחים בצבע שחור, ועוד.

טיפ מס' 5: מטבחי דניאל – התאמה אישית של המטבח לבית

בבית מטבחי דניאל תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים בשביל לעצב את המטבח שלכם באופן חסר תקדים מטבחי דניאל מביאים נישות עיצוב חדשות לכל בית וגורמים לו להיראות במיטבו. בואו לגלות עולם שלם של מטבחים חדשים מבית מטבחי דניאל ולעצב כאן את חדר הכנת המזון המושלם עבורכם.

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים