072-395-0470

5 טיפים שחייבים לדעת על מטבח זכוכית

מטבח זכוכית הוא אחד מהמטבחים היותר מבוקשים כיום בקרב בתי אב פרטיים. זהו אחד מהמטבחים המהודרים והמעוצבים שישנם. דרכי עיצובו וגיבושו רבות, ולכן הדגמים שתראו בחנות מטבחים לא יהיו מעטים. על מנת לסייע לכם להחליט נכון, גיבשנו עבורכם סט של טיפים שכל אחד מכם חייב לדעת ולהכיר.

בחרו בארונות מעוצבים באופן ייחודי: רב גוניות, איורי זכוכית, התזת חול, ועוד

אין ספק כי פלטת זכוכית חלקה בפורמט מראה עם השתקפות כבר מזמן נחשבת לעיצוב בסיסי ולא מאד חדשני. כיום, בתחום מטבחי הזכוכית הארונות מעוצבים כשהם מלוטשים בטקסטורה (מחוספסת או חלקה בהתאם לשאיפותיכם), באיורי זכוכית צבעוניים ואפילו בפלטות עם צבעים שונים על כל דלת. מאד מומלץ לבחור בתבנית שניכרת כמוצלחת בעיניכם, ומתאימה לשילוב בחדר המטבח שלכם ביחס לאייטמים נוספים שבכוותכם לייבא אליו.

בחרו במשטחי עבודה בעלי עיצוב נאה ומחמיא

משטחי העבודה הם מהחלקים החשובים במטבח. אם זהו מטבח גדול בו ישנו גם אי למטבח, חשיבותם אף עולה על הממוצע, משום שאלו באמת רכיבים שמשפיעים על עיצוב חלל החדר המרכזי ולא רק על המקומות השוליים. משטח עבודה מזכוכית יש לבחור בהתאם לגודל המטבח: דק כאשר הוא קטן ועבה כאשר הוא גדול. מומלץ לוודא כי אם ישנם רכיבי זכוכית אחרים כמו ארונות ומגירות, שמשטח העבודה ייראה טוב עמם ומשתלב היטב במראה המטבח.

הקפידו להטמיע פרזול שמתאים למטבחי זכוכית

במטבחי זכוכית בדרך כלל מנה שהולך הוא הפרזול האפור כסוף הנוצץ: ברזים כסופים עם קשת או בלעדיה, מסגרות מדפים כסופות, ידיות ארון בצבע כסוף, ועוד. השילוב של המוטיב השקוף של הזכוכית עם הגוון הכסוף-אפור מספק למטבח שלכם עיצוב מלוטש מאין כמוהו.

מטבח ורוד - מטבחי דניאל

ודאו כי יש לכם את מלוא הידע על ניקיון משטחי הזכוכית שנבחרו

בקשו מספק המטבחים שלכם לסייע לכם לבחור ציוד ניקיון מתאים למשטחי הזכוכית. שימוש במטליות או בחומרים לא מתאימים עשוי להשפיע לרעה על המשטח. מטבחים מעוצבים שיישארו כאלו לאורך זמן הם מטבחים אשר בעת עבודות תחזוקה – מנקים אותם בדיוק עם החומרים המתאימים, ולא לוקחים סיכונים בנושא זה.

מטבחי דניאל – מטבחי זכוכית בעיצובים שונים

חברת מטבחי דניאל מעצבת ללקוח מטבחים כפריים וקלאסיים, בורגניים ומודרניים על טהרת חומרי הזכוכית. החברה עובדת עם זכוכית איכותית בלבד ומשלבת אותם בחוכמה עם פרזול עץ ומתכת. התוצאה – מטבח עמיד, איכותי ומלוטש מאד מבחינה עיצובית.

פנו לבית מטבחי דניאל לקבלת הצעת מחיר על מטבחים מעוצבים מזכוכית!

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים
דילוג לתוכן