5 טיפים לבחירת עיצוב למטבחים לבנים

אתם עומדים לפני רכישת מטבח חדש? סבורים כי אתם מכירים היטב את התבנית הדקורטיבית שצריכה להיות בו? מומלץ לקרוא את המקבץ שלפניכם לחידוד ההחלטות שקיבלתם. כך, תוכלו להבטיח שכל פריט במטבח, מרמת עמדת העבודה ועד רמת ידית הארון, יתאים בדיוק למציאות הדקורטיבית שאתם מנסים ליצור.

טיפ לתכנון עמדת עבודה במטבח כפרי

במטבח כפרי, אחד האלמנטים החשובים הוא עמדת העבודה, זו אשר רבים מאתנו קוראים לה "שיש המטבח". אנו ממליצים להציב התקן עץ או שיש בצבע חום, ולהקפיד על עיצוב חרוט (אם  מדובר בעץ) או מסותת (אם מדובר בקרמיקה). מומלץ להקפיד כי צורתו של משטח העבודה תהיה עגולה בקצוות כדי לחזק את האלמנט הכפרי האותנטי.

טיפ לתכנון עמדת עבודה במטבח מודרני

במטבח מודרני, עמדת עבודת המטבח מבוססת בעיקרה על צורה מלבנית עם קודקודים בולטים. הצבע המבוקש יהיה לבן בדרך כלל, אף על פי שניתן לעצבו גם בצבעים בהירים אחרים כמו ירוק או שמנת. השילוב של בהירות הצבע עם הצורה המלבנית מבסס טוב עיצוב מודרני במטבח שלכם.

טיפ לתכנון קונסולת פתרונות האחסון במטבח כפרי

פתרונות אחסון במטבח כפרי צריכים להתבסס על פירוט בכל דלת ארון או מגירה: היא צריכה להכיל פיתוחים וגילופים, ועליה ידית ומשקופים היקפיים. ניתן גם לבחור דלת או מגירה חלקות עם משקופים וידיות. גם אלמנט זה נחשב למבטא עיצוב כפרי במלוא מובן המילה. מדפי העיצוב הכפרי יעוצבו בדרך דומה, עם פירוט המתבסס על חלוקה לפרזול היקפי ופלטה עיקרית.

טיפ לתכנון קונסולת פתרונות האחסון במטבח מודרני

במטבח מודרני, קונסולת פתרונות האחסון צריכה להיות מלבנית ומינימליסטית: ללא משקופים, ללא ידיות וללא חריטות וגילופים. הדלת צריכה להיות חלקה, ולשדר דקורציה מודרנית, למשל על ידי  הסדרתה כשהיא בצבע מבריק ולא מט, ובנטייה לגוונים בהירים בדרך כלל.

מטבחים לבנים מיוחדים

מטבחי דניאל – הבית שלכם למטבחים אותנטיים

בחברת מטבחי דניאל תוכלו לגבש בקלות עיצוב עבור מטבח לבן חדש. בואו ליהנות מתהליך פורה של עיצוב מטבחים לבנים, במסגרתו תוכלו לבחור את החדר המושלם עבור ביתכם. אם אתם עומדים לתכנן מטבח פרובנס, מטבח כפרי מיוחד או מודרני אותנטי, במטבחי דניאל יספקו את כל התמיכה ויסדירו ביתכם את החדר המתאים ביותר לעיצוב הביתי.

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים