10 יתרונות שיש במטבחים עם אי שאי אפשר פשוט להתעלם מהם

מעוניינים לדעת מהם 10 היתרונות שיש במטבחים המחולקים עם אי למטבח? אם חוויתם בילוי במטבח זה בעבר ודאי הוקסמתם מעמדת העבודה הנוספת. מהם היתרונות של מטבח מסוג כזה? להלן כל מה שתצטרכו לדעת בנושא.

פתרונות אחסון נוספים ללא קידוח

בדרך כלל, בחדרים מועטי מדפים וארונות, פותרים את בעיית האחסון בקידוח מדפים נוספים. כאשר יש לכם מטבחים מעוצבים עם אי אתם לא צריכים לקדוח משום שאתם נהנים לפחות מעוד 10-15 מדפי אחסון בחלק התחתון מתחת לעמדת העבודה. ניתן לרכוש גם פתרונות אחסון להנחה עליה או מעליה.

פתרון קבע להעמדת כלי מטבח לשימוש קרוב טווח

מלקחיים? כף חלוקה גדולה? סקוטשים ספייר? מעתה יש לחפצים הללו מקומות קבע. עם אי למטבח אתם יכולים להשתמש בחלק העליון כעמדת לוגיסטיקה לחפצים הללו ולספק אותם לעצמכם בשלוף מתי שתצטרכו אותם בפועל.

שימוש בעמדה כמזנון חלוקה

כאשר מכינים ארוחות גדולות במטבח קטן, אחת הבעיות היא ששיש העבודה הוא גם עמדת עבודה, גם עמדת בישול וגם עמדת חלוקה והתוצאה היא צפיפות והרבה מאד לכלוך. במטבחים מעוצבים שיש בהם אי ניתן פשוט להניח את המנות, בין בצלחות ובין בסירים ומחבתות, על עמדת האי לפני ההגשה לשולחן.

עמדת בר לאכילה בקבוצות קטנות

אם תמיד חלמתם לבלות עם בירות ונשנושים במקום שנראה כמו בר בלי לצאת מהבית, מטבחים עם אי מספקים בדיוק יתרון זה.

תוספת מרשימה לעיצוב המטבח

אי למטבח, בין אם הוא בצורת מזנון מלבני ובין אם הוא אי עגלגל או אליפטי מהווה תוספת עיצובית מרשימה. אם אתם מחפשים לחדד את עיצוב המטבח שלכם, תוספת אי ללא ספק תורמת לכך.

יצירת מראה מרשים במיוחד

כאשר מתבוננים במטבח מהכניסה או במבט עליון הוא ללא ספק נראה חדר מרשים עם המזנון המחלק. אי המטבח שאחראי לחלוקה זו מספק למטבח את העוצמה הדקורטיבית שהוא כל כך זקוק לה.

חומרי בנייה איכותיים בלבד

אי המטבח מבוסס על חומרי בנייה עמידים וייעודיים למטבחים. לכן, זה לא עוד התקן אחסון ועבודה אלא ההתקן ב- ה"א הידיעה, שיספק לכם את מלוא היציבות בהתנהלות השוטפת, בין באחסון מוצרים ובין בבישול ואפייה על המשטח.

מטבחים מעוצבים

פינוי שטחים מהמזנון הראשי לצורך הטמעת מכשירים

כעת משיש לכם צי גדול של ארונות ומגירות במטבח, חלקו באי וחלקו במזנון הראשי, ניתן לפרק חלק מאלה של האחרון כדי להטמיע שם מדיח כלים, תנור כיריים וכל מכשיר חשמלי שהיה חסר לכם עד כה ונמנעתם מלהתקין מטעמי מקום.

יותר אפשרויות התנהלות

עם יותר משטחי עבודה ורחבות אחסון קל יותר להתנהל במטבח באופן כללי. כעת זהו מטבח רב שימושי שיש בו שטחי אחסון ועמדות עבודה למכביר.

מטבחי דניאל – אי המטבח המושלם למטבח שלכם

בואו לרכוש מטבחי בוטיק עם אי למטבח מבית מטבחי דניאל. במטבחי דניאל מתכננים עבורכם את המטבח על פי הצרכים בנגריית מומחים. המטבח יסופק על פי מידות החדר שלכם, כולל התקנה. פנו למטבחי דניאל להסדרת מטבח חדש!

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים