10 יתרונות שיש במטבחים כפריים שאי אפשר פשוט להתעלם מהם

אם אתם מתכננים לרכוש מטבחי בוטיק מן המעלה הראשונה את המאמר הזה כדאי לכם מאד לשמור לצידכם: כאן תוכלו ללמוד לא רק כיצד לבחור אותם אלא גם מהם היתרונות במטבחים בעיצוב כפרי, שנחשבים דווקא בימינו אנו לטרנדיים במיוחד.

מטבחים מנגריית מטבחים אותנטית

מטבחים אלו מיוצרים בנגריית מטבחים אותנטית, בה ניתן לשלב נוחות עם איכות. בנגרייה זו עיצוב המטבחים קל מאד ליישום והתוצאה לא פחות ממדהימה. השימוש שייעשה במטבח החדש פשוט ישאיר אתכם פעורי עיניים ופה, מבלי להבין איך יכולתם להסתדר בלעדיו עד כה.

שימוש בעצים איכותיים בייבוא ממנסרות מובילות בעולם

עצי מטבחים כפריים מנגריית מטבחים נחשבים למובילים בתחום הבנייה הביתית והמסחרית. מדובר על חומרי איכות שעברו אימפרגנציה ושימון ומבוססים על עצים מהמובילים בעולם בעמידות ובשימור לטווח ארוך: לא מתנפחים, לא רגישים לאקלים לא נוח ומנועים מהתרבות מזיקים: עצים דחוסים באיכות חסרת פשרות המסבה לכם נוחות מרבים וביטחון בכך שהמטבח שלכם פה כדי להישמר לעוד הרבה מאד שנים קדימה.

שימוש בחומרי צביעת עצים מובילים

צביעת עצים במסגרת תכנון מטבחים כפריים נחשבת לקלה ופשוטה במיוחד. המטבח מגיע אליכם בצבע שהזמנתם, כשהוא נראה בעל גוון טבעי, ללא סימני צבע, שרבוטים וכד'. במילים אחרות, ניתן יהיה לחשוב שיש לכם מבנה בצבע ירוק, כחול, חום וכד' בגימור טבעי.

התבססות על ארכיטקטורות מנקרות עיניים

מטבחים כפריים מאז ומעולם התבססו על ארכיטקטורות מובילות בתחומן, באמצעותן ניתן לחדד מאד את עיצובו של כל מטבח: ארונות מגולפים, ידיות ארון מעוצבות ומעל לכל – עמדת עבודה מעוצבת באמצעות פיתוחים ייחודיים. ניתן להזמין מטבח כפרי לחלל גדול, עם אי למטבח, המבוסס על תעתיק עיצוב עמדת העבודה הראשית.

חומרי הצמדה וחיבור ידידותיים לסביבה

המטבח אינו מגיע עם דבקים וחומרים כימיים האחראיים להצמדה החיצונית של החלקים. החיבור נעשה באמצעות הברגות גסות ועדינות, אשר מסב מקסימום עמידות ומקסימום ידידותיות לסביבה. במטבחים המבוססים על הדבקה הדייר צריך לספוג ריח במספר הימים הראשונים, מיוחד אם החלקים הגיעו טריים מפס הייצור. בנגריית מטבחים מקצועית זה לא יקרה.

גיבוש צביון עיצובי בקלות

הצביון, הצבעים והגוונים השונים עליהם מבוסס המטבח ניתן לתכנון קל ופשוט כאשר אתם לקוחות של נגריית מטבחים. כל אפשרויות הגוונים והצבעים פרוסות בפניכם.

מטבחי דניאל - מטבחים כפריים

גיבוש סגנון עיצוב בפשטות

סגנון העיצוב הכפרי מבוסס על מספר תתי סגנונות: ארונות מגולפים, או ארונות מעוגלים? מגירות בעלות חזות קשתית או מגירות שיש על גבן גילופים גסים? עמדת שיש עבה או דקה? את כל אלו קל מאד לממש באמצעות בחירה מקולקציית מטבחי נגריית מטבחים.

התאמה למטבחים קטנים כגדולים

מטבחים כפריים מנגריית מטבחים מתאימים הן לבתים עם חדרי מטבח קטנים והן לבתים עם חדרים גדולים, תוך יישום ההתאמות הנדרשות על בסיס המלצות ממחלקת המכירות בנגרייה.

בחירת העיצוב והצביון בפשטות באמצעות הדמיית מחשב

הדמיית מחשב היא כלי אפקטיבי באמצעותו ניתן לממש את כל רובדי העיצוב שתוארו עד כה מבלי לצאת מן הבית. ניתן להיוועץ בזמן אמת עם צוות הנגרייה באמצעות תכתובות באינטרנט.

הובלה והתקנה על ידי עובדי החברה

החברה ממנה תרכשו את המטבחים תספק לכם הובלה והתקנה מלאות, הדרכה על מוצרי המטבח החדשים והכנה לשימוש פורה וארוך טווח מצידכם.

מטבחי דניאל – מטבחים כפריים מובילים

מטבחי דניאל משווקת ללקוחותיה מטבחים כפריים מן המעלה הראשונה. בחירתם מתאפשרת בקלות באמצעות הדמיית מחשב קלה לשימוש. השירות כולל ייעוץ, הובלה והתקנה. שימוש בחומרי איכותי בלבד, צבעים עמידים וחלפים ידידותיים לסביבה.

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים