10 יתרונות לבחירת עיצוב למטבח יוקרתי לבית

המטבח הוא לבו הפועם של עיצוב הבית. הדבר נובע בשל כך שזהו החדר בו מכינים את האוכל, ובעיקר משום שזהו המקום בו אתם ויתר הדיירים/ משפחה מבלים את חיי הבייחד שלכם וצפויים לזכור את הזכרונות המתוקים ביותר מההוואי הביתי. מעוניינים לדעת מהם כל היתרונות של עיצוב מטבחים שובר שוויון?

כשהמטבח מעוצב, אתם תחכו בכל יום לרגע בו תזכו להיכנס אליו

מטבח מעוצב אינו עוד חדר מגורים שגרתי, אלא החדר המעוצב ב- ה"א הידיעה. במצב טוב, הוא אמור להכיל אריחי שיש וקרמיקה מסוגים שונים, להתבסס על עבודות עץ אומנותיות בארונות ועל עיטורי זכוכית מהודרים. כאשר יש לכם בבית מטבח מעוצב, אתם פשוט תחושו סיפוק בכל פעם שתחלפו על פניו ובוודאי כשתבקשו להיכנס לתוכו.

מטבח מעוצב מעניק לכם יציבות ועמידות

בדרך כלל, חומרי ייצור דקורטיביים הם גם חומרי ייצור עמידים. ככה זה כאשר מדובר על מטבחים מעוצבים. רכישת מטבחי עץ מלא וזכוכית מודפסת תבטיח לכם שנים של יציבות שלא ניתן למצוא במטבחים עם תחליפי עץ מחנויות כל בו לבית. ברם, במידה ואתם מעוניינים לחסוך, לחנות המטבחים, ורק לה, ישנם חומרים תחליפיים איכותיים בעלי כושר שרידות גבוה כמו פורמייקה (למטבחים מודרניים) ופולימר (למטבחים קלאסיים וכפריים).

מטבח יוקרתי מספק מענה פונקציונאלי מלא ללקוח

בדרך כלל, כאשר העסקה שהלקוח סוגר היא של מטבח יוקרתי, המכיל את כל הנדרש, הוא אינו צריך לחפש ציוד שמיש בחנות צד שלישי. המטבח מגיע עם מוצרי חשמל, ולא בכדי: מקררים ותנורים מעוצבים על פי מראה ארונות וקירות המטבח מהדגם שנבחר.

סיכוי נמוך למתקפות נמלים ומזיקים

במטבחים ישנים מדירות שנרכשו יד שנייה תמיד קיים החשש ממזיקים ומנמלים שיכרסמו בעצי הארונות. כשהמטבח חדש ונרכש במחיר מלא, אתם למעשה קונים שנים של שקט בתחום ויכולים לנהל במטבח חיי שגברה ללא הפרעות.

העלאת רמת הנגישות למוצרי אחסון

עם התקני אחסון חדשים של מטבח יוקרתי, שליפת חומרי מזון ואחסונם מעולם לא הייתה קלה יותר. במטבח מודרני, הדלתות מרווחות ומאפשרות פתיחה קלה ונוחה ממרכז כל 2 דלתות. במטבח כפרי או קלאסי אתם נהנים מידיות פרזול איכותיות למשיכה ואחסון.

הזדמנות לעטר את הקירות בצבעים מרהיבים במרקם מבריק

קירות מזכוכית שקופה מהווים את החלום ה- ה"א הידיעה עבור כל דייר חובב עיצוב. במטבח, הזכוכית השקופה תוטמע על עבודות הדפסה יוקרתיות שישביחו את מראה הקיר שלכם ויהפכו אותו להיות אחד הדקורטיביים והמרהיבים בבית כולו.

הזדמנות להטמיע במטבח חידושים מרעננים

מרגישים שהמטבח שלכם גדול מדי להצבת שולחן מטבח קטן סטנדרטי? התקינו אי למטבח והציבו מספר כסאות בר מסביב. במטבחים קטנים שבעליהם ארם גילו את העיצוב המושלם, ניתן להטמיע שולחנות ישיבה קטנים עם כסאות דקורטיביים בהתאם לממד החדר.

בחירה מתוך מגוון עשיר של סגנונות

במקום לתכנן בעצמכם את מראה המטבח ניתן לבחור ממגוון סגנונות מובחנים שייבדקו על המטבח שלכם. במידה והם יימצאו מתאימים ניתן יהיה להפוך אליו את המטבח שלכם. הרשו לעצמכם לפנטז על מטבח כפרי או לחלום על מטבח מודרני במתכונת עכשווית עם דלתות חלקות.

דניאל מטבחים במבצע

מתחייבים לתוצאה העיצוב המלוטשת ביותר

כשאתם פונים לחברת מטבחים מעוצבים, היו בטוחים שהיא תתחייב וגם תיישם את התוצאה הטובה ביותר עבור המטבח שלכם ותסב לכם אושר בל יתואר.

מטבחי דניאל – מתחייבים לסטנדרטים הגבוהים ביותר

מעוניינים להצעיד את המטבח שלחכם לכיוון הנכון? פנו למטבחי דניאל ובחרו בדגם המטבח המושלם עבורכם! במטבחי דניאל ניתן לעצב מטבחים כפריים או קלאסיים, לצד מטבחים מודרניים המתאימים לבתים בעלי סגנון עכשווי. בואו לממש את המטבח הבא שלכם במטבחי דניאל וליהנות מכל היתרונות!

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים