שיפוץ מטבחים בשנת 2020

בימינו, לא חייבים לקנות מטבח חדש, אלא לשפץ ולחדש מטבח קיים. את התמורה הזו מספקים רק בחנות מטבחים אותנטית, וזאת בשונה מרשת שיווק, בה אפשר רק לקנות מטבח חדש. כיצד ניתן לשפץ מטבחים ולהוביל אותם להיות מעוצבים על פי דרככם? כיצד הם יכולים להיראות חדשים כמו נרכשו ביום האתמול? זאת ועוד, תוכלו לגלות במאמר המידע שלפניכם.

סגננו את המטבח בהתאם למאווייכם

יש לכם בבית תצורה של מטבח הכוללת ארונות ועמדת עבודה, ואתם מעוניינים לקחת אותו למקום אחר בעיצוב? ניתן לתכנן זאת בחנות מטבחים אותנטית. הנגרייה של החנות מספקת מענה שיפוץ מלא לכל מטבח, אשר מביא אותו לרמת הגימור הנדרשת ללקוח. אם אתם גרים בבית אשר המטבח שלו מכיל כמה ארונות לבנים, ואתם מעוניינים להפוך זאת לעיצוב מודרני רשמי, ניתן לבצע פעולות שיפוץ בארונות ובעמדת העבודה שלכם לשינוי גימור הצבע הלבן, להחלפת חלק מהרכיבים ברכיבים מתאימים יותר לאבזור המטבח הקיים שלכם, ובכך ליצור בבית את המטבח המשופץ בסגנון המושלם עבורכם.

דפנו את המטבח במה שיספק לו את הפינישים האחרונים

ניתן לצפות חיפויי מטבח ועמדות עבודה בזכוכית מחוסמת לחיזוק הברק. ניתן לצבוע דלתות ומגירות מטבח לגוון הנבחר על ידכם ולדאוג שהוא יבטא את המוטיבים שאתם מעוניינים בהם: עץ מבוקע במקום עץ רגיל, גוון לבן ממשי, במקום לבן שמנת, וכד'.

חוששים מהעתיד לבוא? ניתן לצפות במטבח העתידי שלכם בהדמיה

באמצעות תמונה של המטבח הקיים שלכם, ניתן להציג לכם תמונה משודרגת כיצד הוא ייראה לאחר השיפוץ. אם התרשמתם לטובה, אנו ניישם בדיוק את התמורות המתבקשות להשגת התוצאה המיוחלת, בהשתמשנו בחומרי הצביעה והפרזול המובילים בענף המטבחים.

נגריית מטבחים מקצועית

מטבחי דניאל – שיפוץ מטבחים בהתאמה אישית

אם יש לכם מטבח עץ ואתם מעוניינים להפכו למטבח איטלקי אותנטי, אם יש לכם מטבח לבן והתכנון הוא להסדיר אותו כמטבח אנגלי או בגנון הייטק, ואם יש תכנון להפוך אותו למטבח פרובנס, במטבחי דניאל מגשימים עבורכם את כל המתבקש בשביל להגשים חלומות אלו. מטבחי דניאל מספקת לכם את הליטושים האחרונים במטבח הקיים אשר יביאו אותו לעיצובים בגבהים שלא הכרתם! בואו להכיר את המטבח שלכם מחדש באמצעות שיפוצו בנגריית מעצבים מקצועית!

שיפוץ מטבחים מכל הסוגים

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים