קטלוג מטבחי יוקרה של חברת המטבחים "מטבחי דניאל"

מטבחי דניאל מספקת לקהל לקוחותיה מגוון מטבחים לשדרוג הבית. מי שמחפש מטבחים יוקרתיים באמת יכול לפנות לנגריית הבוטיק ולהסדיר את מטבח חייו. במטבחי היוקרה של "מטבחי דניאל" תוכלו להבטיח שימוש ארוך טווח ללא תקלות, למשך שנים רבות. תוכלו להבטיח עיצוב מן המעלה הראשונה תוך התאמה מדויקת ומדוקדקת לנעשה בבית שלכם. המטבחים מותאמים ורסטילית על פי גודל החדר בכל בית ולכן אין חשש ש- "עבורכם הכתבה לא רלוונטית". קטלוג זה מאפשר לכל בעל מטבח לשדרג אותו גם אם הפעולה נעשית בחדר קטן מאד שדורש להצטמצם. בדיוק בשביל זה – חברת מטבחי דניאל כאן בשביל ללוות את הלקוח ולבצע את ההתאמות עבורו כך שהמטבח שנראה בקטלוג יהיה בר שילוב בחדרו.

מטבחים כפריים וקלאסיים בעיצובים אותנטיים

מטבחים אלו מבטאים 2 סוגים של נישות, כפרית ובורגנית כשהמשותף הוא עיצוב ברוח ימי העבר הקלאסיים. בנישה בעלת חזות בורגנית, ללא האלמנטים הכפריים, מושם דגש על שימוש בדלתות מרובעות עם פיתוחים רחבים ועבים, משקופי ארון מלבניים ועמדות שיש ואי למטבח בעלות חזות מלבנית. בשונה מכך, במטבחים כפריים, שמתאפיינים אף הם בדלתות ארון עם פיתוחים, המשקופים עשויים להיות גם גליליים, וכמוהם המעטפת של השיש ועמדות המידוף. מטבחים כפריים וקלאסיים מספקים ללקוח את כל מה שהוא צריך כדי ליהנות מעיצובי העבר במטבח אותנטי ייחודי. חומרי הייצור מבוססים על עץ מלא, זכוכית, ואבן טבעית או קרמית לבחירת הלקוח.

מטבחים מודרניים לבנים או צבעוניים במרקם בהיר

מטבחים מודרניים מכניסים לבית תבנית עיצוב עכשווית בהתבסס על מינימליזם עיצובי. הארון הנו חד שכבתי ומבוסס על דלת בלבד, ללא פיתוחים. בדרך כלל, מדובר על ארונות לבנים אך בקולקציית המטבחים הצבעוניים ניתן לבחור ארונות ירוקים, צהובים, מוזהבים, שחורים, אפורים ועוד. מטבחים מודרניים מקרבים את החדר לרוח העיצוב העכשווית בהתבססם על ברק ושילוב מינימלי ואחיד של הצבעים ברחבי הארונות, המגירות, השיש ואי המטבח. מטבחים מודרניים ניתן לבסס על מגוון חומרי ייצור, פורמייקה, פולימר, עץ מלא, חיפוי זכוכית שקוף בצבעים או בגוון לבן, ועוד.

מטבח יוקרתי מבית מטבחי דניאל

מטבחי עמים אותנטיים בהתאמה אישית ללקוח

מטבח איטלקי מעץ חום מלא, מטבח אנגלי המבוסס על לבן שמנת ואריחים ורדרדים, מטבח ירוק בסגנון המזרח התיכון, מטבח פרובנס אותנטי, ועוד מגוון מטבחים עשיר המהוקצע על פי עיצובים מוגדרים מראש. מטבחים אלו ניתן לתכנן בכל בית לקוח ולספק לו את הקונסטרוקציה המתאימה ביותר לביתו. כשאתם מתכננים מטבחים ייחודיים כאלו, מטבחי דניאל תביא אתכם הכי קרוב למקור ותספק עבורכם עיצובים שיגרמו לגם להרגיש ממש "ביעד" המקורי. מטבחים אלו מבוססים, בנוסף לחומרי הייצור האיכותיים, גם על צורות פיתוח ייחודיות המקרבות אותם למקור ומאפשרות לכם ליהנות מהעיצובים המוכרים לכם ממנו באופן מובהק ביותר.

ראו עוד דוגמאות של מטבחי יוקרה מבית מטבחי דניאל

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים