קטלוג מטבחי יוקרה מהיבואן לצרכן

במאמר שלפניכם נספק לכם את כל המידע שבאמת כדאי לדעת על מטבחי יוקרה עכשוויים. אם אתם מתכננים לרכוש מטבח בימינו, קטלוג זה חייב להיות מובא לידיעתכם על מנת שתוכלו לממש את בחירתכם על הצד הטוב ביותר. במאמר זה נסקור 3 סוגים עיקריים של מטבחים על כל מאפייניהם.

מטבח עתיק בעל סגנון עיצוב כפרי

מטבח זה, או השמו השני "מטבח איטלקי", הנו מטבח על טהרת העץ הן בחומר הייצור והן בגוון. ואולם, מי שקצרה ידו להסדירו יכול לרכוש מטבח פולימרי באותו הגוון ואפילו עם יכולת לכופף ולגלף את החומר בדיוק כמו ארונות מעץ. המטבח עשיר בפרזול מעוצב, ידיות דקורטיביות על כל ארון ומגירה, צבעים כהים ולעתים מבוקעים, ומראה עתיק נישא מכל מקום, החל מעמדות העבודה ועד התקני האחסון. מטבח זה מתאים לחובבי הווינטאג' של פעם המעוניינים להוסיף לו טאץ' של היום, כמו למשל בחירת מטבח שאינו עשוי מעץ בעל Look של עץ, כפי שהדגמנו על הפולימר.

מטבח מודרני לבן

מטבח זה הנו חדר הכנת אוכל בן זמננו. זהו מטבח שארונותיו ומגירותיו יהיו מבוססים על צבע לבן אך אין לשלול גם תערובת עץ רטרו, שבשונה מעץ וינטייג' עתיק אינו מבוקע אלא ניחן בצבע אחיד, לרוב בהיר. מטבח זה מבטא את המודרניזם במיטבו, בעיקר משום שאין ידיות פרזול על גבי התקני האחסון. הם ניתנים לפתיחה באמצעות מגרעת על גבי המגירות והדלתות השונות.

מטבח הדור הצעיר בצבעים בהירים במיוחד

אם חשבתם שהמטבח הלבן הוא הבהיר והצעיר ביותר, חכו שתקראו על מטבחי הדור הצעיר: מטבחים בצבע ירוק בהיר או כחול שמיים/ ים, צהוב או אחר, המאפשרים לכם Look צעיר הכי מעודכן שיש. כשהארונות והמגירות צבועים בצבעים הללו שמחה קורנת בתוך המטבח ותחושה של עכשוויות אופפת אותו. זה בדיוק מתאים לחובבי העיצוב המודרני אשר שואפים להביא גם את ממד הצבע למעמד מיוחד שידוע למעטים.

מטבחי דניאל - מטבחים במבצע

מטבחי דניאל – מטבחי יוקרה בהתאמה אישית

בואו להסדיר מטבחי יוקרה בנגריית הבוטיק מטבחי דניאל ולספק את כל מה שאתם צריכים בשביל חדרי הכנת אוכל שלא תשכחו! מטבחי דניאל משווקת מטבחים בסגנונות עיצוב שונים אותם ניתן להתאים בייעוץ במשרדי החברה או בבחירה ישירה של הדגם דרך האינטרנט.

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים