072-395-0470

קטלוג מטבחים כפריים מודרניים בשנת 2021

מטבחים כפריים מודרניים הנם מטבחים אשר הסגנון שלהם כפרי והצביון שלהם מודרני. על ההבדל בין סגנון לבין צביון נפרט במאמר זה. תוכלו לראות כי לכל סגנון ניתן לשייך כל צביון ולהיפך, וליצור את המטבח המושלם עבור ביתכם. מטבח כפרי מודרני מכיל את האלמנטים הבאים אשר מזהים אותו כמטבח עכשווי ובעל חזות עיצובית רורלית.

דלתות בעלות גילופים

הדלתות בארון, במגירה ובמזווה יהיו מרובעות עם גילופים עליהן. דלתות אלו מסמלות יותר מכל את הפרובינציאליות הכפרית, וזאת בשונה מהעיצוב הבורגני החלק בדפנות הקדמיות שלו. דלתות גילופים אלה יהיו דלתות אשר יספקו למטבח שלכם את הניצוץ הראשוני בעיצוב הכפרי.

משקופים מעוגלים

לכל דלת יש מסגרת דלת, ממש כמו בדלת הכניסה או הפנים. גם בארון – המשקוף צריך להיות מעוצב בדרך ייחודית על מנת שיסמל את העיצוב הכפרי. כדי שזה יקרה, עליו להיות משקוף מעוגל. רק משקוף מעוגל יבטיח כי הדלת המגולפת שלרשותכם בארון תיראה כדלת כפרית. המשקוף אשר יוצר עיצוב לא מרוחק, בגובה העיניים, יחד עם העיצוב הפנומנלי של גילוף הדלת – מביא למטבח את העיצוב הכפרי.

ידיות פתיחה מעוגלות

עוד אלמנט במטבחים כפריים שצריך להיות עגול כאשר הוא כפרי הוא ידית הפתיחה של הארון או המגירה. עליה להיות מעוגלת, כאשר אם המטבח מאד קטן רצוי שהיא תהיה טלסקופית, כלומר תיצור עיגול שלם קטן. אם המטבח גדול ניתן לשלב ידיות אורך גליליות ארוכות.

משטחי עבודה גליליים או מעוגלים

החלק הקדמי של משטח העבודה צריך להיות מעוגל על גלילי. בכך, הוא מסמל את העיצוב הכפרי ויוצר מצג של עיצוב בגובה העיניים, לא מרוחק – בסגנון הרוראלי. 

צבע לבן – מומלץ

הצבע הדומיננטי במטבח – מומלץ שיהיה עיצוב מטבח לבן על מנת לשמור על חזות מודרנית. ניתן לשלבו עם גוון אחר שיספק את הסחורה, למשל שחור פחם, ובכך ליצור עיצוב באמצעות ניגוד.

מטבחי דניאל – מטבחים כפריים מעוצבים משנת 2021

מטבחי דניאל מספקת לכם מטבחים על פי דרישה. המטבחים, אשר עוברים תכנון מדוקדק, מספקים לבית שלכם את כל הנדרש מבחינה דקורטיבית ויוצרים במטבח מראה ייחודי ועוצמתי. בואו ליהנות ממטבח כפרי מודרני איכותי מבית מטבחי דניאל. החברה מספקת גם התקנה לבית הלקוח.

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים
דילוג לתוכן