072-395-0470

קטלוג מטבחים חדשני לקראת שנת 2021 מבית מטבחי דניאל

את המטבח הבא שלכם מסדירים במטבחי דניאל, חברת הבוטיק שמספקת שירותי ייעוץ, תכנון, בנייה והתקנה בהתאמה אישית לכל לקוח! החברה מעמידה לרשות לקוחותיה קטלוג מטבחים מגוון המאפשר להם למצוא בקלות את המטבח המתאים להם! מעוניינים לרכוש מטבחים חדשים וליהנות מכל התמורות, עיצוב, עמידות, חומרי גלם איכותיים והתאמה לשימושכם האישי? בבית מטבחי דניאל תוכלו להגשים זאת בהצלחה!

מטבחים קלאסיים וכפריים לחובבי הטעם של פעם

במטבחים הקלאסיים והכפריים מגלה המתבונן עולם ומלואו המבוסס על עיצובים שוברי שוויון. הם מבוססים על דלתות מפותחות ומפורזלות היטב בכל ארון ומגירה, לצד התקני שיש עם קרמיקה או אבן טבעית דקורטיבית שתוכננה בקפידה עבור מטבחים אותנטיים. מטבחים קלאסיים וכפריים כוללים מגוון עצום של תמורות דקורטיביות בכל תשתיות המטבח ומאפשרים לכם להציג בו חזות אותנטית של ימי העבר.

מטבחים מודרניים בעיצוב מינימליסטי עכשווי

המטבחים המודרניים לוקחים את שגרת החיים שלכם בבית לעבר יעדים חדשים: ניתן לרכוש את המטבח עם מכשירי חשמל מלאים על בסיס מקרר ותנור וליהנות מעיצובים עכשוויים: ארונות בעיצוב חלק ומגירות מודרניות. התקני אחסון אלו מגיעים ללא ידיות לשם התוויה של תבנית עיצוב מינימליסטית של ההווה. מטבח זה מקרב אתכם מאד לעיצוב עכשווי ועל כן מתאים לבית אשר עוצב בדרך זו. המטבח המודרני מספק למתבונן את כל הסיבות להתאהב בחדר השירות שלו ולא לרצות לעוזבו.

מטבחים בצבעים בסגנון הדור הצעיר

המטבחים בצבעים שייקחו אותם לעבר מעלות עיצוביות מרחיקות לכת. האם מתחשק לכם מטבח עם ארונות מוזהבים? ואולי בכלל מתאים לכם מטבח בצבע ירוק או צהוב? מטבחים ירוקים ובצבעים בהירים אחרים מאפשרים לכם להכניס הביתה מגוון עצום של דקורציות שוברות שוויון אשר ייקחו את המטבח שלכם למעלה אחרת מזו שהכרתם. זה לא רק מטבח מודרני, אלא חדר שירות בעל עיצוב נדיר במיוחד. הוא מבוסס על זכוכית שקופה עם חיפויים של הצבעים שבחרתם. חיפוי הזכוכית יוצר את הברק שמקרב את המטבח למראה העכשווי.

מטבח כתום

עשוי לעניין אותך גם

מטבחים גדולים עם אי למטבח

אי למטבח מתאים עבור כל מי שחדר המטבח שלו גדול והוא מעוניין לממש אותו במלואו. מטבח עם אי מספק למשתמש מגוון רחב של יתרונות: עמדת ארוחות נוספת, עמדת עבודה בנוסף לשיש המרכזי במטבח ומגוון פתרונות אחסון בתחתית ההתקן. ניתן גם להשתמש בו בתור פתרון ישיבה בסגנון בארים מוגבהים ולכן בדרך כלל לרכישה זו מצורפים כסאות בר מוגבהים בעלי מראה אותנטי למטבח שבחרתם. מטבחים עם אי מספקים למשתמש את כל מה שהוא צריך כדי ליהנות מתשתית שימוש נוחה ומענגת ברמה שהוא לא הכיר בעבר בחדר שירות ללא התקן זה. המזנון החדש שממוקם במרכז החדר יסב שימוש נוח במיוחד, כזה אשר יקל מאד את שגרת ההתנהלות במטבח.

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים
דילוג לתוכן