קטלוג מטבחים חדשני שנת 2021

קטלוג מטבחים חדשני משנת 2021 מביא אליכם את כל החידושים בתחום המטבחים! מעתה, תוכלו לרכוש מטבח באיזה סגנון שתבקשו ולהנגיש עבורכם את כל מה שתצטרכו בשביל הכנת מזון מושלמת ובילוי ביתי שלא יישכח! בואו ללמוד על תצורות מטבחים אופייניות ולבחור בנוסחה המושלמת והאהובה עליכם מכולן!

מטבח אנגלי אותנטי לבן ורוד

מטבח זה הנו מטבח בסגנון האנגלי. הוא מבוסס על בריקים לבנים, קרניזים בסגנון בריטי, ארונות ומגירות עם ידיות, עיצובי זכוכית מיוחדים בהתקני הפתיחה, ואלמנטים נוספים המסמלים את הבריטיות העתיקה והאותנטית. בואו לקחת את הבית שלכם אל מחוזות העבר הקלאסי ולהרגיש בלונדון כל פעם שתכינו מזון במטבח!

מטבח עץ איטלקי אופייני

מטבח העץ האיטלקי הנו מטבח המבוסס על תצורת העץ המלא בצבע החום בגימור חלק או מחוספס. בואו ליהנות ממטבחים בסגנון איטלקי ולספק לעצמכם את כל מה שאתם צריכים בשביל ליהנות ממטבח שהחברים לא ימהרו לשכוח! ניתן להשיג עם עץ כהה במרקם אגוז או עץ אלון מולבן, כמו גם במגוון עצים מבוקעים המבוססים על טקסטורות עיצוב ייחודיות. חפשו את הדגמים המיוחדים בעיניכם ושנו את פני המטבח שלכם!

מטבח מודרני כולל מכשירי חשמל

בואו לרכוש בעסקה אחת את כל תכולת המטבח שלכם: מטבח מודרני הכולל בתוכו מקרר ותנור מן המוכן. מטבח זה יוטמע בבית שכלם ממש כמו שהוא מופיע בקטלוג. ניתן להתאימו בצורה ורסטילית על פי גודל החדר. גם אם מדובר בחדר מאד קטן, תתכנן החברה את המטבח תוך השמטת פרטים חשובים פחות, והסתמכות על עיקרי חלקי המטבח בלבד. בחדר גדול יוצעו פתרונות הרחבה משמעותיים, למשל תוספת אי למטבח. היתרון הגדול: המכשירים מעוצבים בצבע של המטבח ולכן זה חוסך לכם לחפש מכשירים "שאולי יתאימו".

מטבחי דניאל - מטבחים עם אי מעוצב

מטבחי הדור הצעיר

בואו להיסחף קדימה בציר הזמן ולרכוש לעצמכם מטבח ירוק בהיר. אולי אתם בכלל מתעניינים במטבח בו כל הארונות צהובים, שחורים או לבנים?  עם מטבחי הדור הצעיר אתם נהנים מכל מה שאתם צריכים בשביל מטבח מודרני מדור העתיד, עם ארונות ומגירות, עמדות עבודה ואי מטבח המעוצבים בסגנון חדשני על בסיס צבע בהיר ומבריק.

מטבחי דניאל – המטבחים המושלמים לכל בית

במטבחי דניאל תוכלו להסדיר בקלות את המטבח החדש שלכם. מטבחי דניאל מספקת לכם את כל מה שאתם צריכים כדי להצליח בעיצוב המטבח שלכם. בואו לתכנן את המטבח הבא שלכם במטבחי דניאל! השירות כולל ייעוץ, הובלה והתקנה בבית הלקוח.

קטלוג מטבחים חדשני 2021

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים