072-395-0470

עיצוב מקורי למטבחי פרובנס

תוכן עניינים
מטבחים מעוצבים

מטבחי פרובנס מעוטרים לעתים קרובות באריחי חימר אדומים, אך במקרה של מטבח זה, אפקט אריחי החימר מושג עם אריחים שחורים.

האריחים השחורים מוחלים על כל הקירות והרצפה בכדי לתת מראה אחיד לא משנה היכן אתה עומד. הצבע השחור גם מקל על הניקיון לאחר הבישול מבלי לדאוג לצחצוח בטעות או שטיפה של כל אחד מקצוות אריחי החימר האדומים.

 

המטבח הפרובנסלי הוא עיצוב שקיים מאות שנים

הוא תוכנן מהיסוד על ידי הטבע עצמו, מה שהופך אותו לייחודי כל כך. עיצוב המטבח הזה הוא נצחי והוא עדיין פופולרי כיום בגלל האיכויות שלו, כמו הפתיחות והאווירה המזמינה, כמו גם קלות הבישול.

 

למטבח הפרובנס יש היסטוריה ארוכה. הוא שימש את הרומאים ואפילו את המצרים הקדמונים. העיצוב מבוסס בדרך כלל על אח פתוח, המאפשר כניסת אור רב דרך קירות האבן ופתחי התקרה.

העיצוב המקורי לסגנון מטבח זה התבסס על שימוש באש לבישול מזון. אש זו סיפקה חמימות ועוצמת בישול, כמו גם ניחוחות מפתים שימשכו את המבקרים אל הבית.

העיצוב גם גמיש מאוד, מכיוון שהוא יכול להשתנות בהתאם לאילו כלי בישול לאדם אחד יש באותו הזמן. לדוגמה, ניתן להחליף את האח עם תנור קטן יותר או גריל חיצוני אם כבר יש להם פריטים אלה במטבח שלהם.

 

מחקר חדש על מטבחי פרובנס הצרפתיים מצאו כי עיצובם החל משנת 4500 לפני הספירה

העיצוב של מטבחי פרובנס המקוריים היה לא רק פונקציונאלי אלא גם אסתטי. ככל שהתפתח עידן זה, כך התפתח העיצוב. המחקר החדש מצא כי עיצוב המטבח הושפע מגורמים רבים, כולל אקלים, חומרים המשמשים וסוג המזון המוכן בו.

עיצוב המטבח הזה – עם צבעיו וחומריו – מהווה קריצה לסגנון הפרובנסלי המסורתי. הוא כולל גם נגיעות מודרניות כגון מכשירי נירוסטה.

 

עיצוב מטבחי פרובנס נוצר בהשראת הצבעים האטמוספריים המצויים באזור.

הצבעים האופייניים הם בעיקר צבעי יסוד שהם חיים ועליזים. שימוש מתמיד בגוונים לבנים יוצר ניגוד יפה עם הגוונים הטבעיים של העץ.

מטבח פרובנס מעוצב באופן מסורתי עם אח מרכזי. אזור הבישול הוא לרוב בצורת L, כשהאש באמצע החלל. עיצוב זה יוצר מרחב מגורים נעים שבו בני המשפחה יכולים לבשל יחד.

העיצוב המקורי של מטבחי פרובנס מאופיין באח המרכזי שלו, שהוא בדרך כלל עגול ועשוי לבנים או אבן. בנוסף לאח המרכזי שלו, עיצוב מסוג זה כולל ארובה גדולה בחלק האחורי של המטבח המשמשת יציאה לעשן ממנות המתבשלות מעליו.

 

בחלק זה נדון במה שעושה עיצוב מטבחים מודרני למשק הבית

עיצוב מטבחים מודרני הוא אירוע משמעותי בחיי היומיום של משק הבית, שכן הוא משמש להכנת ארוחת ערב, בישול ארוחות ואכילת ארוחות. זה משפיע על האופן שבו כל המשפחה אוכלת ואינטראקציה אחד עם השני.

 

עם הגעתו של ניו אורלינס בשנת 1248, הוכנס לאזור הבישול הצרפתי. זה הגיע עם נקודת מבט חדשה על איך עיצוב מטבח צריך להיות.

ההשפעה של הבישול הצרפתי נראית עד היום במטבחים רבים. המטבח בסגנון פרובנס הפך פופולרי בעשורים האחרונים מכיוון שהוא מתאים לחללי מגורים בסגנון מסורתי ומודרני.

ניתן לתאר את המטבח בסגנון פרובנס כבעל ארונות בולטים בחינניות המחוברים לקירות ולא למגירות הנמצאים בדרך כלל בסגנונות אחרים של מטבחים. הארונות נמצאים לעתים קרובות גם עם שתי דלתות המאפשרות מספיק מקום להכנת מזון ואחסון תוך מתן אפשרות ללקוחות דרך נוחה למדיח הכלים או למקרר.

 

המטבח הפרובנסלי הוא המטבח המסורתי של דרום צרפת

הוא מאופיין בפריסה המלבנית והשימוש בגוונים כחולים ולבנים. העיצוב הפרובנסאלי קיים מאז המאה ה -14. הוא הפך פופולרי בצרפת בתקופת הרנסנס עם משפחות עשירות שניסו לחקות את הסגנון הזה עם המטבחים שלהן.

העיצוב היה בהשראת המטבחים של איטליה שנבנו סביב אח מרכזי. מטבחים אלה שימשו לבישול בשר, דגים, ירקות, פירות, לחמים, רטבים וקינוחים שצריך היה לבשל על אש פתוחה או גחלת.

 

עיצוב המטבח הזה בהשראת סגנון המטבחים הפרובנסיים

הדלתות נפתחות אל הסלון וחדר האוכל עם נוף לגינה. אפשר לעצב מטבח מקורי על ידי לימוד המטבחים הפרובנסיים. למטבח מסוג זה יש פריסה שיש בה הרבה מקום אחסון ומשולבת בדרך כלל עם בשר או עוף מבשל על האח. הוא משלב גם הרבה חומרים טבעיים כמו עץ, אבן ואריחים.

מצד שני, מטבחים לבנים פופולריים באמריקה מכיוון שהם קלים לתחזוקה ודורשים פחות תחזוקה ממטבחים כהים. מטבחים לבנים גם מקלים על הניקיון מכיוון שיש פחות סיכוי להצטברות לכלוך או שומן על הקירות.

 

המטבח הוא חלק חשוב בכל בית. זה המקום בו מתקיימות רוב הפעילויות. לכן חשוב מאוד לתת לו עיצוב מקורי. כאשר אתה שוכר איש מקצוע שיבצע את העבודה, עליך לדעת שהוא יעשה זאת היטב.

אם אתם מחפשים מעצב פנים בעל ניסיון מספיק בעיצוב מטבחים, צרו קשר עוד היום! המעצבים שלנו יכולים לממש את החלומות שלכם למציאות ולוודא שהמטבח שלכם נראה כמו משהו מתוך מגזין.

 

מאמר זה מדבר על העיצוב המקורי של מטבחי פרובנס

מאמר זה מדבר על העיצוב המקורי של מטבחי פרובנס. הפריסה של מטבחים אלה דומה לזו של מטבחי חוץ מכיוון שהם פתוחים לגינת המטבח. זה מאפשר הרבה אור טבעי ואוורור, וזה חשוב באקלים חם.

המטבח של בתי החווה הצרפתיים הישנים היה יותר אזור בישול. הוא היה קרוב לאח, עם שולחן גדול להכנת אוכל, וחופה מעליו כדי להגן על הטבח מפני השמש.

מטבחים אלה כיום מתפקדים יותר מאי פעם עם מכשירים מודרניים. הם גם חלק בלתי נפרד מעיצוב בסגנון חווה.

המטבחים של היום לא עוסקים רק בבישול או הכנת אוכל, הם נחשבים להרחבה של מרחב המחיה. ככזה חשוב שהם יהפכו את חייך לקלים יותר על ידי היותם פונקציונאליים ומסוגננים בו זמנית.

העמודים הנצפים ביותר ע"י הגולשים

עשוי לעניין אותך גם

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים
דילוג לתוכן