נגריית מטבחים קלאסיים אותנטית

מהם מטבחים קלאסיים? מטבחים קלאסיים הם מטבחים אשר העיצוב שלהם נחשב רב שכבתי עם ביטוי דקורטיבי בכל נדבך. בשונה ממטבחים מינימליסטיים עם דלתות חלקות בכל ארון – ללא ידיות, כאן הפירוט העיצובי הוא שמדבר. אם אתם מעוניינים ליצור מטבח שייראה כמו בימי העבר, עם עיצובים אותנטיים, מטבח קלאסי הוא הפתרון בשבילכם.

עיצוב המטבח בהתאמה לבית הלקוח

רק בנגריית מטבחים ייעודית יוכל צוות מיומן לבחון את עיצוב ביתכם ולגבש נוסחה יסודית וממוקדת-מטרה עבור המטבח המתאים. כאשר אתם מבססים בביתכם מטבח מסוג כזה אתם נהנים מרציפות עיצובית ברחבי הבית כולו וגם מחדר עיבוד מזון מפנק במיוחד. במסגרת התכנון העיצובי יילקחו בחשבון סוגיות כמו ארונות, משטחי עבודה והכנות למכשירי חשמל, תוך התחשבות בכל סוגי המשקופים והפרזול הנלווים על מנת ליצור את המרקם העיצובי הקלאסי בחדר.

התקנת המטבח בבית הלקוח

כאשר אתם קונים מטבח כפרי קלאסי מנגריית מטבחים, אתם נהנים משירות שהוא  הרבה למעלה מ- "שגר ושכח" טיפוסי כפי שקורה בהמון חנויות ציוד לבית. כאן, אתם זוכים להתקנת המטבח בתאריך שנקבע ולמענה שירות לקוחות ייעודי שיספק מענה לכל בעיה שתצוץ במטבח בעתיד, כולל מענה על שאלות בנושאי תחזוקה וניקיון.

אפשרות לרכוש מטבח מוכן ומאובזר מלא

בחלק מדגמי המטבחים הקלאסיים ניתן לסגור עסקה הכוללת פרזול מלא במטבח. במסגרתה, אתם מקבלים את המטבח קומפלט, עם מכשירי חשמל המתאימים בעיצוב שלהם לעיקרי המטבח. בכך, אתם מספקים לעצמכם במקום אחד את כל תכולת המטבח ולא צריכים לחפש אותה במקומות אחרים.

נגריית מטבחים

התאמה ורסטילית של דגם נבחר עבור החדר שלכם

אם בחרתם מטבח מוכן מקטלוג של נגריית מטבחים, זה לא סוף הסיפור! בשונה מחנות כל בו ביתית, בנגריית מטבחים בודקים איך נראה החדר בביתכם אותו אתם מייעדים למטבח, מה גודלו ואלו אלמנטים אפשריים להשמטה, אם הוא קטן מדי או להוספה או הוא גדול מהמוצג בקטלוג. בכך, אתם יכולים לשלב בבית שלכם כל דגם מטבח בו תחשקו.

מטבחי דניאל – מטבחים קלאסיים בעיצוב מלוטש

בואו לרכוש מטבחים קלאסיים בנגריית מטבחים אותנטית אשר תספק לכם מענה מלא לכל אורך הדרך: סיוע וייעוץ בבחירה הראשונית של החדר, התקנת כל המוצרים בתאריך יעד ומענה על נושאי תחזוקה שונים דרך מערך שירות לקוחות ייעודי. במטבחי דניאל יש מי שדואג לכם גם אחרי שהמטבח הוסדר

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים