נגריית מטבחים כפרית אותנטית

מטבחים כפריים הם המטבחים האותנטיים, עם דלתות הארון המשובצות ומנגד – עם עיצוב בגובה העיניים בדמות משקופי ארון עגולים וצבעי עץ מיוחדים. המטבחים הללו משלבים בין עיצוב עתיק לבין דקורציה שאינה בורגנית, להבדיל מהמטבחים הקלאסיים, בהם טקסטורת המשבצות על כל דלת מכילה פיתוחים מרובים, מוקפים במשקופים מלבניים. כיצד ניתן להסדיר בבית שלכם מטבחים כפריים?

השתמשו בהדמיית מחשב של נגריית מטבחים מקצועית

בהדמיית המחשב של נגריית המטבחים תוכלו להיוודע למגוון רחב של מטבחי בוטיק. אנו ממליצים לשהות בחדר בו יותקן המטבח ולהשוות את הדגמים שמצאתם באינטרנט לחלל חדר המטבח בו אתם נמצאים. מומלץ לבחון את העיצוב גם מהחדרים הסמוכים כדי לוודא התאמה מושלמת מכל זווית בבית שקרובה למטבח. בבדיקתכם, תנו דעתכם על שילוב הצבעים בכל מטבח ועל שילוב הצורות והטקסטורות השונות המופיעות בו.

בחרו את המטבח המבוקש והתעניינו בשינויי גוון בהתאם למצב ביתכם

אמנם בחרתם דגם למטבח, אבל האם הוא מתאים פיקס לבית שלכם? בשביל לבדוק זאת, תצטרכו לחשוב מהו גודל החדר שעתיד להיות המטבח. בחדר גדול, בדרך כלל מומלץ לשלב צבעים בהירים ולבחור אריחי שיש וארונות עבים. בחדר קטן, בדיוק להיפך. אסופת הצבעים הכהה צריכה לשלוט במרחב כדי להימנע מעיצוב כלוא של גוונים בהירים. בנוסף, מומלץ לרכוש שיש וארונות בעלי מבנים דקים המתאימים להשתלבות בחדר קטן ולא יוצרים עיצוב בולט ומגושם מדי.

המלצות לחידוד העיצוב הכפרי במטבח

התעניינו בעץ בעל טקסטורה מבוקעת במקום חלקה, במיוחד עבור מטבח קטן, בו הצבע הכהה משתלב טוב יותר מהבהיר. מומלץ לוודא שהמשקופים על השיש, המדפים וכמובן בדלתות הארון עגולים. במידה והם מלבניים, בדקו כיצד נראות הפלטות של ההתקנים הללו. אם הן מכילות משבצות וגילופים רבים ייתכן וזה אינו עיצוב כפרי. במצב בו הדפנות של הדלתות מלבניות, החלל הפנימי של כל דלת צריך להיראות צנוע ובכך להשלים את הטקסטורה הכפרית במלוא הדרה.

מטבח כחול - מטבחי דניאל

מטבחים כפריים מבית מטבחי דניאל – כך תבחרו אותם נכון

במטבחי דניאל מתמחים בתכנון ובשיווק מטבחים כפריים. מטבחים כפריים כוללים גם את מטבחים פרובנס בגווני שמנת וחום, לצד מטבחים איטלקיים אותנטיים על טהרת העץ במתכונת הכפרית. בואו לרכוש את מטבח חלומותיכם באמצעות הדמיית המחשב המשוכללת של מטבחי דניאל!

ראו גם: נגריית מטבחים אותנטית

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים