נגריית מטבחים כפריים אותנטית

אחד היתרונות המשמעותיים בנגריית מטבחים אותנטית הוא העיצוב המלוטש והמותאם אישית. בעוד בחנויות מותג קשה למצוא מטבח שיקלע בדיוק לצרכים שלכם בחנות מעצבים אישית הדבר לא רק אפשרי אלא חלק מסדר היום של החברה. שינויים במבנים של מטבחים נעשים מדי יום ביומו עבור הלקוח, כולל התקנה בביתו. כשאתם מחפשים מטבחים כפריים אותנטיים, אתם כנראה תמצאו את הטובים שבהם רק בנגריית מטבחים.

עיצוב מטבחים כפריים בהתאמה אישית

נציגי הנגרייה ישבו עמכם ויסייעו לכם לתכנן מטבחים כפריים על פי הצרכים הדקורטיביים והתפעוליים שלכם. הם יסייעו לכם לבנות נכון מערך ארונות, מערך עמדות עבודה, אי למטבח ועוד המון אובייקטים ייחודיים למטבח הכפרי שלכם. הכל ייעשה בהתאמה לטעמכם האישי ולסגנון עיצובכם, וגם על פי סגנון התנהלותכם במטבח. יש מי שיעדיפו ארונות פתיחה ויש מי שיעדיפו ארונות קלפות עם דלת עליונה, יש מי שיבקשו שיתפנה מקום אנכי מלא לתנור כיריים ויש מי שיבקשו לחצוב בשיש ולהשחיל לתוכו את תנור הכיריים.

תכנון יסודי על פי גודל המטבח

אמנם המטבחים מעוצבים ונדרשים על ידכם אבל על מנת שפעולת העיצוב שלהם תצליח מומלץ לאפשר לנציגי הנגרייה לסייע לכם בתכנון. למשל, אם המטבח קטן שילוב הצבעים יהיה שונה משילובם במטבח הגדול: לא בבחירת הסגנון אלא בבחירת הגוון שיתאים. למשל, אם בחרתם מטבחים ירוקים, בחדר קטן תהיה עדיפות שהם יהיו כהים בעוד בחדר גדול מומלץ שהם יהיו בהירים. בחדר קטן מומלץ שהארונות ועמדות העבודה יהיו דקים בעוד בחדר גדול, עבים. אם החלטתם לבחור בדגם עם ידיות, מומלץ לבחור בדגם טלסקופי עגול בחדר קטן ובדגם אנכי וגדול בחדר גדול. בדרך זו אתם שומרים על פרספקטיבה והיא תשמור לכם על עיצוב תקני ולא בולט או חסר מדי בחלל המטבח.

מטבחים כפריים

מטבחי דניאל – עיצוב מטבחים בהתאמה אישית בנגריית בוטיק

מטבחי דניאל הנה נגריית מטבחי בוטיק אשר בה כל לקוח מוצא בדיוק את המטבח המתאים לו. במטבחי דניאל לוקחים את הלקוח ברצינות המרבית ומספקים לו מטבחים בעיצובים מלוטשים על פי דרכו. בואו לבחור את המטבח הבא שלכם במטבחי דניאל ולהבטיח עיצוב חד, ותנאי שימוש מעולים ונוחים בכל דגם.

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים