נגריית מטבחים בתל אביב

מטבחים איכותיים מעץ אמתי קונים מהטובים ביותר. בנגרייה בתל אביב תוכלו למצוא את הפתרון המושלם לכל בית ודירה: מטבח איכותי אשר מכיל את כל מה שאתם צריכים על מנת ליצור אווירה ייחודית בבית ותנאים טובים לעבודה והתנהלות. נגריית מטבחים בתל אביב תתכנן עבורכם מטבח על פי מבנה הבית אשר יתיישב היטב עם הנעשה בתוכו. בואו לבחור את הטוב ביותר בנגריית הבוטיק.

פתרונות אחסון מכל הסוגים

ארונות, מגירות, מדפים וקלפות המבוססים על דגמים שונים; ארונות מזווה; עיצובים שונים בין התקן להתקן. בואו להבטיח לעצמכם את שדרת האחסון המושלמת למטבח, אשר כוללת מנגנוני בטיחות לילדים ופתיחה קלה בכל מצב. פתרונות האחסון האדריכליים מתוכננים על מנת להעשיר את מראה המטבח ולספק לו את מלוא הדקורציה בה הוא ניחן.

משטחי עבודה מקרמיקה ומאבן טבעית

בואו לבחור את משטחי המטבח הטובים ביותר! ניתן לשדרג את המטבח עם אי למטבח ולספק לעצמכם את כל מה שאתם צריכים גם בשביל אחסון וגם בשביל עבודה שוטפת. בכך, תוכלו ליהנות משני משטחי עבודה זה לצד זה ולהפוך את עבודת המטבח למשובחת ויעילה במיוחד.

מכשירי מטבח חדישים

בשנה מנגריות מטבח אחרות, אנחנו מביאים גם חידושים מתחום הטכנולוגיה. כאן תוכלו למצוא מכשירי מטבח מעולים באיכות חסרת תקדים, מקרר על צג דיגיטלי, תנורי כיריים ברמה שלא הכרתם, ועוד. סט המכשירים נועד לגבות את עיצוב המטבח ולהשלים אותו, ולא לשנות את הנישה הדקורטיבית בה עוצב המטבח.

עיצובי מטבח מיוחדים

ניתן להתרשם מסט מטבחים כפריים, הייטק, מטבחי פרובנס, ועוד. בואו ליהנות מעיצובי מטבח מיוחדים אשר ייקחו את חדר עיבוד במזון שלכם צעד אחד קדימה ויספקו התאמה מושלמת לביתכם. מבחר עיצובים מרשים מחכה לכם באולם הנגרייה ובהדמיית המחשב האינטרנטית.

מטבחי דניאל – לעצב את המטבח באופן מקורי

בבית מטבחי דניאל תוכלו ליהנות ממבחר גדול של מטבחים מעוצבים! מטבחי דניאל מביאה עמה את כל החידושים הטכנולוגיים, העיצוביים ובתחום פתרונות האחסון ומשטחי העבודה במטבחים. מטבחי דניאל מספקת ללקוחות מטבחים משודרגים וחדשים על פי הזמנה. בואו גם אתם ליהנות מחדרי עיבוד מזון משודרגים וחדישים המספקים את המענה המלא לכל עובד מטבח.

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים