נגריית מטבחים במרכז

המקום המושלם לעצב מטבחים עבור הבית הוא נגריית המטבחים. בחברות המותג הגדולות, לא מספקים מטבח בהתאמה אישית. שם, אתם יכולים לקנות רק מה שיש במפרט באותה נקודת זמן: מקרר בגודל מן המוכן, אריחי ריצוף מדגם מסוים, ארונות במידה מסוימת, ועיצוב שלא אתם בחרתם אלא מעצב פנים מטעם החברה החליט בשבילכם. רק בנגריית מטבחים במרכז מתאפשר לכם לתכנן מאפס מטבח חדש, עם נגר מעצב מומחה שיסייע לכם לקבל את ההחלטות הטובות ביותר בכל נקודה ונקודה בחדר המיועד.

תכנון מטבחי עץ דקורטיביים

תכנון מטבחי העץ ייעשה על פי בחירתכם ובהנחיית מומחה עיצוב שילווה אתכם ויוודא שבחרתם את הכי טוב עבור הבית שלכם. כאן תוכלו לבחור מטבחים איטלקיים מבוססים עץ מלא בצבע חום כהה, מטבחים קלאסיים משולבים חום ולבן, מטבחי פרובנס חומים לבנים, ומצאי לא קטן של מטבחים מודרניים במגוון סגנונות: הייטק (לבן בלבד), נירוסטה, מטבחים שחורים בצבע פחם, ועוד. הכל יהיה עשוי עץ אמתי ומשובח, כאשר בנגרייה יכינו עבורכם את בסיסיו בצבעים אשר בחרתם. הליטוש הסופי של המטבח לא ייראה צבוע אלא בעל גימור מקורי בלבד.

שילוב המטבח בבית

בסיום תהליך בחירתכם, תציג נגריית מטבחים במרכז ללקוח כיצד ייראה המטבח בהדמיית מחשב, כולל מידות המוצרים שבחר לאבזר בהם את חדרו. לבקשת הלקוח יהיה ניתן להוסיף או לגרוע מוצרים ולגבש עבורכם מטבח בוטיק מן המעלה הראשונה, כזה אשר ייראה במיטבו ויאפשר לכם לבלות בו בגאווה רבה.

מטבח תכלת

התקנת המטבח בבית

ההתקנה מתבצעת על ידי טכנאי מטבח מנוסים אשר יטמיעו בביתכם אריחים, שיש מוגבה, חציבות להכנות של כל מיני מוצרים (מדיח, תנור כיריים) ואף יספקו לכם חלק מן המוצרים יחד עם המטבח. המטבח יעמוד לרשותכם כשהוא מוכן לשימוש מלא.

מטבחי דניאל – לתת לחדר שלכם להיות מעוצב במיטבו

בבית מטבחי דניאל תוכלו למצוא מגוון דרכים לגיבוש עיצוב חדר עיבוד המזון שלכם. בואו לבחור מטבחים לבנים או חומים עץ, מטבחים ירוקים או בעלי גוון בהיר סובב-לבן. בואו לבחור בנוסחאות עיצוב שונות המבססות תצוגה של מטבחים קלאסיים או מודרניים. במטבחי דניאל יספקו לכם את המטבח שתאהבו באמת, ושגם יתאים לביתכם באופן שלא ניתן לערעור.

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים