מטבח פרובנס בקטלוג עיצוב חדש

מטבח פרובנס הוא מקרה פרטי של מטבח עץ, כזה אשר בשונה מהנוסחה הרגילה של מטבח איטלקי משולב בו צבע נוסף שהוא תמיד גוון מוחלט: שחור או לבן. בתחום כמו מטבחי פרובנס מאד מומלץ להתעניין ולרכוש בנגריית בוטיק ולא בחנות כלבו. שם, יש לכם הכי הרבה דגמים לבחירה וצוות מעצבים שיוכל להירתם על מנת לבצע את ההתאמות הנדרשות לחדר שלכם לפני שתוזמן אליו התקנה.

מטבח פרובנס עץ ולבן

מטבח פרובנס זה מכיל ארונות עץ מרובעים ללא פרזול ועמדות עבודה לבנות. ניתן להשאיר את המטבח כמו שהוא או להוסיף לו אי למטבח בצבע לבן המתאים לגוון של מטבחי פרובנס. מטבח זה נקרא פרובנס קלאסי משום שהשילוב של חום ולבן הוא מה שמתרחש בפרובנס בדרך כלל. המטבח מציע נישות ייחודיות בחיפויי הקיר הסמוכים לשיש העבודה, דמוי הברגות, חיפויי מלבן, ועוד.

מטבח עם חיפוי קורה אופקית בצבע לבן

עוד מטבח חום לבן אלא שהפעם העיצוב שונה ובעל סגולות חדשות: הקיר של עמדת העבודה יהיה קיר חיפוי קורות בטקסטורה מחוספסת בעיצוב רפסודה. בקדמתן בחלק העליון יוטמע ארון כוורות מדגם חצי: חציו בצבע חום וחציו בצבע לבן. החלק המולבן מכיל דלת לבנה והחלק החום הוא כוורת פתוחה. המטבח מגיע עם אי למטבח שמכיל עמדה לכיריים ומשטח עבודה פנוי ליידם.

מטבח פרובנס עץ ושחור

מטבח זה מתבסס על תנור שחור שמוקף בהמון ארונות עץ עם דלתות בגוון מבוקע. המשמעות היא שיש כתמי-גזע אופקיים עליהן שמתמזגות מעולה עם הצבע השחור של התנור. ממול מבנה זה במטבח ממוקם אי בצבע שחור עם כיור נירוסטה וברז תואם. זהו מטבח פרובנס בנישה חדשה יחסית אך עם המון תזכורת לעקרונות הבסיס של עיצוב זה: ביקוע על העץ, שימוש בארונות בעלי צורה מרובעת, ועוד.

מטבחים מודרניים בעיצוב אישי

מטבחי דניאל – מבחר עשיר של מטבחי פרובנס

מטבחי דניאל הנה חברת בוטיק למטבחים. החברה עובדת על פי מתווה תכנון הלקוח ומעצבת עבורו מטבחי פרובנס בעיצוב מיוחד. בואו ליהנות ממטבחי פרובנס ברמה אחרת מבית מטבחי דניאל, חברת המטבחים שלכם! מטבח פרובנס ממטבחי דניאל מספק ללקוחותיו את מלוא הנוחות ובעיצוב ייחודי.

ראו גם: מטבח כפרי מיוחד

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים