מטבח מעץ בקטלוג עיצוב חדשני

מטבחי עץ איטלקיים יוצרים בבית שלכם את פורמט העיצוב האידיאלי לחובבי אומנות אדריכלית במיטבה. אם אתם מעוניינים לקוחת את המטבח שלכם כמה צעדים קדימה אל עבר רמת עיצוב שנדיר לפגוש בה, מטבח מעץ מספק לכם את כל האפשרויות לעשות כן. העץ, מחד הוא חומר קל מאד לצביעה ושינוי הגוון החום שלו ניתן להסדרה בכל צבע שתבקשו. מאידך זהו לא חומר שסופח צבע אלא משאיר אותו להרבה זמן על כל פלטה, מה שהופך את העיצוב שלו למשתלם מאד. בנוסף, עץ ניתן לכיפוף וגילוף, מה שלא ניתן להגיד על תחליף עץ כמו פורמייקה.

מטבחים איטלקיים – מטבחים אותנטיים מעץ מלא

אלו מטבחים כפריים בסגנון עיצוב איטלקי. מטבחים אלו מספקים ללקוח את כל מה שהוא צריך בשביל ליהנות מעיצוב חום איכותי עם כל הפיתוחים והחריטות השונות על העץ. המטבחים ניתנים להסרה עם גוון חיום עץ שניתן לבחור מתוך סדרה של עצי בוטיק. המטבחים יותקנו על ידי צוות חנות מטבחים מקצועית בבית הלקוח על פי הזמנתו.

מטבחי פרובנס – מטבחים בגוון שמנת בעלי עיצוב אותנטי

מטבחי פרובנס הם מטבחי עץ בעלי גווני שמנת וחום. אלו מטבחים בהם מושם דגש על אסופת הצבעים הבהירה ביחס למטבחי עץ עתיקים. הם משרים אווירה של פרובנס ולכן אידיאליים לכל מי שמחפש מטבח עץ איכותי. חובבי העיצובים העתיקים בשילוב גוון שמנת נהנים מיתרון חסר פשרות במטבח זה. השירות כולל התקנה על ידי צוות חנות מטבחים מקצועית בבית הלקוח.

מטבחי עץ ופורמייקה בעיצוב חדשני

אחד היתרונות של חומרים אלו הוא שהם מאד קלים לצביעה, ולא בהכרח על ידי מקצוענים. בחנות זו מעמידים לכם מטבחים ירוקים, אפורים ושחורים, אשר נצבעו בצביעה ממוחשבת כדי ליצור במרחב נוף של מטבח צעיר. ניתן לרכוש, למשל, מטבח בצבע ירוק בהיר וליהנות מחדר חדשני שלא מרגיש כמו חדר עץ עם צבעים חומים אותנטיים.

דניאל מטבחים

מטבחי דניאל – היתרון שלכם במטבחי עץ אותנטיים

בואו לרכוש מטבחי עץ אותנטיים מבית מטבחי דניאל. השירת כולל התאמה של המטבח, בנייה והתקנה אחרי ייעוץ. בואו למצוא את מטבחי חלומותיכם בחברת מטבחי דניאל ולהבטיח עיצוב מטבח אותנטי ובלתי נשכח לכל אורח ואורחת. לפרטים נוספים, פנו לחברת מטבחי דניאל!

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים