מטבח ירוק, טרנד עיצובי טוב?

מטבח ירוק מוסיף עיצוב בהיר לבית ומספק לו את כל שהוא זקוק לו בשביל ליצור עיצוב דינאמי ועכשווי. המטבח הירוק מומלץ במיוחד להתקנה כאשר יש לכם בחדר עיבוד המזון חלונות שקופים גדולים בפורמט בלגי המשקיפים על חצר ירוקה. בדרך זו עיצוב החצר לוקח חלק בעיצוב המטבח, והוא מתהווה להיות חדר ירוק רב עוצמה. כיצד מגבשים מטבח מסוג זה?

תכנון המטבח – רק בחנות מטבחים

רק בחנות מטבחים תוכלו להבטיח לעצמכם מטבח דקורטיבי, עמיד, יפה ובר שימוש לשנים רבות, והכל על טהרת הצבע הירוק. האפשרויות הן בחירת גוון ירוק זית או ירוק כהה, ירוק בהיר או ירוק מושחר כהה. בכל הגוונים ידאגו נציגי החברה לשלב ארונות ירוקים ומגירות ירוקים במטבח מסוגים שונים. משטח ההגבהה המומלץ ביותר – בצבעים בהירים אחרים כדוגמת לבן או אפור.

התקנת המטבח בבית הלקוח

ההתקנה תתבצע כך שהכיבים הירוקים במטבח יוטמעו בדיוק היכן שהם צריכים להיות מוטמעים בשביל ליצור בבית את העיצוב המושלם. אם יש לכם חצר ירוקה ליד המטבח – נציגי החברה ימליצו להתקין את הארונות הירוקים בסמוך להם על מנת ליצור את התבנית הדקורטיבית המושלמת עבור הבית שלכם. ניתן לגבש במטבח התקנת ארונות תחתית או עילית או שילוב של השניים.

התקני מטבח מיוחדים

שיש מאבן טבעית – במקום לבחור שחיש קרמי, ניתן לשלב במטבח שלכם שיש מאבן טבעית. הדבר מעלה מעט את מחיר המטבח אך יותר עיצוב דקורטיבי במיוחד בעל מראה חד ומיוחד.

אי למטבחאי למטבח משטח עבודה נוסף לשיש העבודה הממוקם במרכז חלל המטבח. ניתן לבנות רק אותו, רק את שיש המטבח או לשלב את שני המשטחים האחד ליד השני. מטבחים ירוקים גדולים, זו ההמלצה שהחברה מעניקה לרוב לקוחותיה.

מטבחי דניאל – מטבחים ירוקים מיוחדים

בואו לעצב בביתכם מטבח ירוק בהתאמה אישית לעיצוב ביתכם. מטבח מעוצב ירוק הוא מטבח שישרה בביתכם הרגשה דינאמית ויספק עיצוב מודרני ועדכני. תבנית עיצוב ייחודית זו מומלצת במיוחד בקרבת חצרות בתים, בדגש על חצרות ירוקות. נציגי חברת מטבחי דניאל יוכלו לבחון את הסביבה בה ממוקם המטבח שלכם ולשלב מטבח ירוק בעל גוון שיתאים בדיוק למה שאתם צריכים בשביל ליצור בבית עיצוב מיוחד במינו.

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים