072-395-0470

מטבח זכוכית בקטלוג חדש

אחת הדרכים הכדאיות ביותר לעצב מטבח מודרני בימינו היא באמצעות זכוכית. כיום, ניתן להבחין בהמון דגמי מטבחים בהם החלקים הקדמיים של הארונות והמשטחים העליונים של פלטות העבודה עשויים זכוכית יצוקה. בשונה מהזכוכית שאנו למדנו להכיר בשנות העבר, מדובר ברכיב מאד חזק ומאד משוריין הבנוי לעבודות ברמות עוצמה גבוהות.

ארונות במטבחי הזכוכית

ארונות שבחלקם עשויים רק מזכוכית וחלקם מכילים שלדת עץ או אלומיניום, עם פלטת זכוכית קדמית. כשבמטבח שלכם ישנם ארונות זכוכית, פלטות הפתיחה ייראו כמו חלון בלגי, מה שיעשיר את מראה המטבח ויהפוך את עיצובו לדינאמי. ברוב המקרים, שימוש בפלטת זכוכית במקום בפלטת עץ או מתכת רגילה, הוכח ככזה המקל על המשתמש. אדם שיגרור דלת זכוכית או יסגור מגירת זכוכית יחוש, ברוב המקרים, ביתר קלות בגרירה. הרגשה שהוא מתפעל מוצר קל משקל היא שתתהווה. בפועל, אלו באמת מוצרים יותר קלים במשקל בשל דקותה של הזכוכית אל מול ריכוז חומר הבסיס העבה יחסית.

משטחי עבודה במטבחי זכוכית

ניתנים להסדרה מזכוכית יצוקה, או משיש בציפוי זכוכית או מעץ בציפוי זכוכית. מאד חשוב לבחור משטחי עבודה ברמת ההתאמה הפונקציונאלית אבל ללא התעלמות מההיבט העיצובי. רק מטבח מעוצב, עם כל האלמנטים קשורים זה בזה במראם החיצוני, יקנה לכם את כל התנאים ליהנות בו ולא להתחרט על הבחירה שלכם.

אי למטבח מזכוכית

בדרך כלל, מדובר על משטח עבודה מחומר קשיח כמו עץ, אלומיניום או שיש, כשהציפוי העליון ביותר הוא מזכוכית. ארונות ודלתות טחי המטבח לרוב עשויות זכוכית יצוקה, אך ייתכנו עצים ומתכות מצופות זכוכית. אי למטבח מזכוכית נחשב לאחד המוצרים היפים בחדר עיבוד המזון בשל כך שהוא ממוקם במרכז המטבח ומאפשר התבוננות מכל זווית בו.

מטבח ורוד - מטבחי דניאל

מטבחי דניאל – מטבחי זכוכית בהתאמה אישית

בואו להבטיח מטבחי בוטיק מזכוכית מבית מטבחי דניאל! במטבחי דניאל משווקים ללקוח מטבחי זכוכית מן המעלה הראשונה, כאלו שהעיצוב שלהם משדר מודרניזציה במלוא מובן המילה. מטבחים מודרניים מזכוכית הם המתנה היפה ביותר שאתם יכולים לאפשר לעצמכם עבור הבית. הם מספקים אושר וחמימות, אווירה משפחתית ורצון עז לשהות בהם.

פנו אל מטבחי דניאל והבטיחו מטבחים מזכוכית מן המעלה הראשונה!

ראו גם: מטבחים כפריים מיוחדים

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים
דילוג לתוכן