072-395-0470

מטבח אנגלי

מטבח אנגלי

תוכן עניינים
מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים
מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים

עיצוב המטבח האנגלי מושפע מאוד מסגנונות ויקטוריאניים ואדוארדים. הסגנון הוויקטוריאני של מטבחים אנגליים היו לעתים קרובות מאוד מקושטים עם הרבה מאוד קישוטים. הסגנון האדוארדי היה גרסה צנועה יותר של הוויקטוריאני, אך עדיין משוכלל בדרכו שלו.

בשני הסגנונות הללו היה לעתים קרובות אח לבנים מרכזי שהיה מוקף על ידי מזנון ומזווה פתוח.

המטבחים האנגלים הפשוטים ביותר מעוצבים בדרך כלל עם תכניות קומה פתוחות הכוללות איי מטבח שיכולים לשמש כהרחבה של שולחן האוכל.

למטבחים המעוצבים תוך מחשבה על אילוצי מדה מרובע יש לרוב אזור אחד או שניים

אזור יכול להיות אזור בישול או אזור אכילה, בהתאם לזרימת המטבח ולפריסה שלו. אזורים מספקים הפרדה ברורה בין עבודה למרחב חברתי, שחלק מהאנשים מוצאים את זה מועיל כדי לעזור לשמור על הסדר.

מטבחים התפתחו ממקום תועלתני שהגיש רק אוכל למקום לסוציאליזציה ורגיעה. למעשה, אנשים רבים נהנים להכין את הארוחות שלהם במטבחים המעוצבים להיות ידידותיים ומזמינים.

בחלק זה נחקור את האלמנטים העיצוביים שהופכים את המטבח לחלל מזמין. נלמד גם על כמה מהעיצובים העדכניים ביותר לאי מטבח וכיצד הם יכולים לתרום לפונקציונליות ולאסתטיקה של המטבח.

עיצוב מטבחים אנגלי הוא סוג של עיצוב פנים למטבח השולט בבריטניה

לאנגלים יש היסטוריה ארוכה של בישול והם מפתחים מטבח משלהם במשך מאות שנים. מטבחים אנגליים מרווחים באופן מסורתי יותר מסוגי מטבחים אחרים, בדרך כלל עם משטחי עבודה, ארונות ושטח אחסון בשפע. לעתים קרובות הם כוללים שולחן או שידה המספקים מרחב עבודה נוסף למשימות כמו חיתוך מזון או הכנת ירקות.

מטבח אנגלי מסורתי ישתמש תמיד בחומרים טבעיים, כגון אבן, עץ ואריחי חימר כדי ליצור סביבה אותנטית. מעצבים אוהבים גם להשתמש בכלים מיושנים כמו כפיות עץ או מקציפים על מנת לגרום לחדר להיראות נעים ומסביר פנים.

אם אתם מחפשים עיצובים למטבח, זה מקום טוב להתחיל בו. חלק מרעיונות עיצוב המטבח כבר מוצגים במאמר זה. עיצוב מטבחים באנגלית הפך לנושא חם בקרב בעלי בתים. הסיבה לכך היא שיש כל כך הרבה עיצובים לבחירה. הוא מושפע גם מהתרבות של אנשים החיים באנגליה.

המטבחים האנגלים הפופולריים ביותר הם אלה שהם מסורתיים עם תוכנית קומה פתוחה, ארונות לבנים ומשטחי עץ. בדרך כלל יש להם אי גדול או בר ארוחת בוקר מוגבה עבור שטח עבודה ומקומות ישיבה נוספים.

המטבח הוא אחד החללים החשובים בבית

זה המקום שבו המשפחה מתאספת לבשל, לאכול ולבלות זמן איכות ביחד. זה גם המקום שבו מכינים את המזון שמתדלק את גופנו. מטבחים נחשבים למקום עבודה, אך הם צריכים להיות גם מקום של מנוחה ורגיעה.

מטבחים אנגליים הם דוגמה לעיצוב פונקציונלי תוך התמקדות בארגון וארגונומיה. המוקד הוא בדרך כלל באזור הכיריים מה שהופך אותם למושלמים עבור משפחות גדולות או חובבי בישול.

הבחירה איזה עיצוב מטבח הוא הטוב ביותר עבור הבית שלך יכולה להיות תהליך קשה. ישנן אפשרויות עיצוב וחומרים רבים לבחירה, ואולי אינך יודע מאיפה להתחיל. כדי להחליט על עיצוב המטבח הטוב ביותר, כדאי לשקול כמה גורמים כמו תקציב, סגנון חיים ומה ייראה הכי טוב עם האדריכלות של הבית שלך.

רטרו

מטבחי רטרו מקושרים לרוב לסגנון שנות ה-20-1950. העיצובים התבססו במקור על מטבחים בסגנון צבאי של תקופת הזמן, כמו מחנות מלחמת העולם השנייה ובסיסים צבאיים. מטבחים אלה נוטים להיות בעלי אסתטיקה פשוטה אך מושכת את העין שזכתה לפופולריות בסרטי תרבות הפופ משנות החמישים כמו "גריז".

מוֹדֶרנִי

עיצובים מודרניים מציעים מראה מלוטש ומסוגנן הפונה לרוב האנשים המעוניינים במרחב שלהם ישנם גורמים רבים ושונים שיש לקחת בחשבון בעת עיצוב מטבח אנגלי. הראשון הוא צורת החדר. אם הוא רחב יותר, כדאי למקם את המטבח בצד שמאל של החדר. אם זה צר יותר, אז אתה צריך לשים את המטבח שלך באמצע או בצד אחד של החדר.

מקור המילה "מטבח" בצרפתית. המונח נובע מהמילה הצרפתית הישנה "קוושן" שפירושה "מקום בישול"

עיצוב המטבח האנגלי משלב אלמנטים של המטבח ההולנדי, האנגלי והצרפתי ליצירת מטבח מאובזר היטב להכנת מגוון מנות. העיצוב כולל כיור גדול עם כיור חרסינה עמוק לשטיפת ירקות וכלים גדולים מדי למדיח הכלים. כיור זה מוקף לעתים קרובות על ידי אזור מכשיר בצד אחד ומקרר עמוק בצד השני.

בנוסף לכיור, למטבח אנגלי יש גם שטח דלפק בשפע להכנת אוכל או לערבב מרכיבים יחד. חלל דלפק זה יהיה לרוב ממוקם מול חלונות או דלתות שיכולים כשפה גלובלית, משתמשים באנגלית במדינות רבות. דוברי אנגלית הם בדרך כלל האנשים היחידים שיכולים לתקשר אחד עם השני ללא קשר מאיזו מדינה הם מגיעים.

מכיוון שאנגלית היא שפה גלובלית, חשוב לדעת כיצד להשתמש בה נכון. הצעד הראשון לקראת שליטה בו הוא ללמוד כישורי דקדוק ואוצר מילים. השלב הבא יהיה ללמוד את הביטויים והביטויים האידיומטים שיגרמו לך להישמע טבעי כשאתה מדבר או כותב באנגלית.

עיצוב מטבח הוא דבר מאוד אישי שיש

אתה צריך לדעת מה אתה רוצה ואיך אתה רוצה את זה. הבעיה היא שלפעמים אנשים לא יודעים מאיפה להתחיל עם עיצוב מטבח והם צריכים קצת עזרה, או בגלל שהם לא מצליחים לחשוב על כלום או בגלל שגם אחרים ישתמשו במטבח.

זה הזמן שבו עיצוב מטבח אנגלי יכול להיות שימושי. הם מומחים במה שהם עושים ויכולים לעזור לאנשים למצוא בדיוק את מה שהם צריכים כשזה מגיע למטבחים שלהם, לא משנה מה הסגנון של אדם במטבח, הוא ימצא עיצוב המתאים לו באחד משלל המטבחים האנגליים השונים.

ישנם סוגים רבים ושונים של מטבחים אנגליים, אך את כולם ניתן לסווג לפי כמות העבודה שנעשתה עם האוכל מבעוד מועד וכמה נעשית על הכיריים או בתנור.

תכונה מרכזית היא האי במטבח. זהו הרחבה של דלפק המטבח ומספק אחסון

שטח עבודה או מקומות ישיבה נוספים. אם אתם מעצבים אי מטבח חדש, כדאי לשקול כיצד ישמשו אותו בעתיד. הגובה עבור הרחבה זו צריך להיות לפחות 35 אינץ' (900 מ"מ). המשטח צריך להיות לפחות 36 אינץ' (915 מ"מ), אך לא יותר מגובה 42 אינץ' (1067 מ"מ) כדי לספק מספיק מרווח מתחת למשטח העבודה בנוחות.

עיצוב זה צריך לכלול גם אחסון, בצורת מדפים או מגירות. הצבתם מתחת לשיש מקלה על הגעה אליהם כאשר עומדים ליד האי. אם אתה לא רוצה אותם מתחת לרגליים כשאתה עובד על משימות אחרות במטבח שלך,

עיצוב מטבח אנגלי הוא סגנון קישוט החדר שהושפע מהתרבות האנגלית

זה היה באופן מסורתי מטבח שבו ניתן למצוא את כל הציוד הדרוש לבישול והגשת אוכל. הוא כולל שולחן גדול, כיור, מקום אחסון וכיריים.

סוג זה של עיצוב מטבחים מאופיין במאפיינים האופייניים לו: תמצאו אי באמצע החדר, כך שתוכלו להכין בו אוכל בקלות; יש לו אריחים על הרצפה כדי להדגיש את הניקיון; יש לו תקרות גבוהות כדי לתת לחלל שלך תחושה אוורירית; הקירות לרוב לבנים או בצבע שמנת עם ריהוט עץ כהה ליצירת ניגודיות.

קטלוג המטבחים שלנו

מידע מקצועי אודות מטבחים

דילוג לתוכן