מטבחים שחורים בשנת 2021

אוהבים רהיטים, שולחנות וכסאות שחורים? הייתם מעוניינים להטמיע אסכולה זו גם במטבח שלכם? אתם יכולים ליהנות מהגוון הבזלתי או הפחמי המוחלט גם כשאתם מכינים את האוכל. מהן האפשרויות שלכם ברכישת מטבח שחור? הכירו את כל מה שאתם צריכים כדי לצאת לדרך ולהשיג עסקת מטבח מנצחת, על בסיס חדר שישרת אתכם להרבה מאד שנים באהבה רבה!

מטבח שחור מסדרת הדור הצעיר

הגוון הוא פחמי מוחלט ויש לזה סיבה. מטבחי הדור הצעיר הם מוחלטים, בגדול. צהוב למשל הוא צבע שמסמל בהירות, זוהר ובוהק, ואכן מטבח צהוב מהדור הצעיר נותן ללקוח את הגרסה הכי מבריקה ומשתקפת של הצהוב. כך בדיוק קורה במטבח השחור. שחור הוא צבע כהה, ובמקרה של הדור הצעיר, כהה וגם מבריק ומשתקף. התוצאה היא גוון פחמי מוחלט דמוי זכוכית. מתאים לחובבי המודרניזם ותחושת העיצוב הדינאמית.

מטבח שחור כחלק ממטבח מודרני סטנדרטי

בואו לרכוש מטבח שחור כחלק מסט מודרני סטנדרטי. בשונה מסט הדור הצעיר, מדובר במטבח בעל אסכולת עיצוב שמרנית אך מודרנית. לכן, הארונות השחורים והמגירות שלצידם יופיעו בגוון פחמי אך לא מבריק, לעתים מעט יותר בהיר לכיוון האפרפר-בזלתי, תלוי בדגם הנבחר. מטבח זה משלב אלמנטים של לבן, אפור, ושחור עם קורטוב של חום בעמודי התווך בין הארונות. מתאים לחובבי העיצוב המודרני אשר מחפשים מטבח בעל מראה סטנדרטי ושיהיה שימושי. מדוע? משום שדגמים רבים בסדרה מגיעים עם מוצרי חשמל המותאמים בצורה מושלמת לעיצוב הכולל.

מטבח שחור כחלק מעיצוב עתיק או כפרי

המטבח מתאים לחובבי העיצוב העתיק, של פעם, בו לכל ארון הייתה ידית ולכל מגירה גוף משיכה. המטבח מתאים גם למי שאוהב להתבונן על משטח עבודה בעל עיצוב קרמי או מאובן מיוחד, ולא מסתפק בקרמיקה הפשוטה שמאפיינת בדרך כלל מטבחים עכשוויים. אם אתם מחפשים להצעיד את הבית שלכם לימי העבר הקלאסי, זהו המטבח השחור בשבילכם.

מטבחי דניאל - אי למטבח

מטבח שחור מבית מטבחי דניאל – חגיגה לעיניים והנאה צרופה לכל משתמש

מטבח שחור רוכשים במטבחי דניאל ונהנים מהתאמה אישית של החדר לעיצוב הבית! בואו ליהנות ממטבח שחור קומפלט מבית מטבחי דניאל, עם תשתית עבודה מוכנה. ניתן לרכוש מטבח עם אי או מטבח עם עמדת עבודה בודדת, ליהנות ממטבח עם מוצרי חשמל מן המוכן או פשוט ליהנות מעיצוב מלבב עין ולהוסיף לו כיד הדמיון הטובה עליכם. פנו למטבחי דניאל להשלמת רכישת המטבח!

מטבחים אפורים

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים