מטבחים שחורים בשנת 2021

הגוון השחור במטבח בן זמננו מתבטא בשני מקרים עיקריים: או שהמטבח מעוצב בסגנון מודרני אך לא בצבע לבן, כשהגוון השחור הוא שדומיננטי במרחב, או שהמטבח מבוסס על עיצוב אותנטי אך העץ מכיל ביקועים ומקטעים שחורים במתכוון. מיד נדון בשני המקרים ונלמד מה מקבלים בכל סגנון של מטבח ומהו היתרון ברכישת כל אחד מן הדגמים הללו.

מטבח מודרני על בסיס צבע שחור

מטבח זה הוא בבואה של עמיתו, המטבח המודרני הלבן, אלא שכאן, כל רכיבי הפתיחה מבוססים על שחור כגוון עיקרי. מטבחים אלה, בדומה למטבחים מודרניים לבנים, לא ניחנים בידיות פרזול אלא מבוססים על תבנית עיצוב מינימליסטית. בכך, מתאפשר לכם לבטא את המינימום הנדרש בעיצוב ועוד לספק לעצמכם מראה-מטבח מנקר עיניים באופן מובהק. המטבח מתאים לחללים קטנים, בהם הגוון השחור מתראים יותר מזה הלבן, וגם למרחבים בהם מעוניינים ליצור מסתורין בדקורציה.

מטבח אותנטי על בסיס גוון שחור משולב

מטבח זהו הנו מטבח המבוסס על צבעי עץ אבל יש בו גוון שחור בנוסף. גוון זה יכול להופיע באופן טבעי או מלאכותי דמוי-טבעי על גבי משטחי העץ עצמם ובכך ליצור את העיצוב המבוקע. לחילופין, ניתן להטמיע את הפלטות השחורות באופן גלוי על גבי המשטח החום וליצור תבנית צבע נוספת. לדוגמה, ארונות ומגירות מעץ יכולות להיות ניחנות בידיות שחורות ובמסגרות בעלות צבע כהה.

התאמת המטבח למרחב שלו

אם המטבח צפוי להיות מוצב בחדר גדול, מומלץ לשלב בו אי למטבח, במטבח קטן, מומלץ לבחור רכיבי מטבח מה שיותר דקים על מנת ליצור התאמה מושלמת של הרכיבים ללא בליטת יתר שלהם. בדרך זו אתם מבטיחים התאמה מושלמת של הפריטים עבור כל גודל מטבח.

מטבח עם אי

מטבחי דניאל – מטבחים שחורים בעיצובים מיוחדים

מטבחי דניאל משווקת ללקוחותיה מטבחים שחורים בעיצובים מגוונים. בואו לבחור את המטבח השחור המתאים ביותר לביתכם! אם אתם חסידי הגוון השחור, כאן תוכלו למצוא את כל הפתרונות הדקורטיביים למטבח בגוון זה. ניתן לבחור בנוסחת עיצוב מודרנית המבוססת על ארונות ומגירות שחורים או בגרסה אותנטית, בה הגוון השחור משתלב עם הגוון החום הן בביקועים והן כשכבת צבע נפרדת.

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים