מטבחים קלאסיים בשנת 2021

מטבחים קלאסיים הם מטבחים בעיצוב שמרני ותבניתי אשר הוא שיוצר את החן הפנימי בחדר. מטבחים אלו מתבססים על תבניות עיצוב מסוגים שונים המביעות חזות שמרנית: ידית לכל דלת, משטח עבודה מלבני, ומבנה עיצובי קלאסי לדלת, המבוסס על גילופים ומשקופי צד.

מטבחי דלתות מגולפות

מטבחים עם דלתות מגולפות מבוססים על עץ טבעי כחומר הגלם העיקרי. הוא חומר גלם אשר יש בכוחה של הטכנולוגיה האנושית לכופף אותו, וזאת בשונה מתחליפים כמו פורמייקה, בהם האפשרות הזו לא קיימת. את העץ הטבעי מכופפים על מנת ליצור את הגילופים בכל דלת. בנוסף, מטמיעים מסביב לה משקופים מעוצבים בדרכים שונות: מלבניים, צילינדר או עגולים.

פרזול מעוצב לכל דלת

במטבח קלאסי, שלא כמו במטבח מודרני, יש ידית לכל מגירה ולכל ארון. לא זו בלבד, היא מהווה את האייטם הכי מעוצב בגוף הפתיחה. מאד מומלץ להשקיע מחשבה בתכנון הידיות שלכם. ההמלצה שלנו היא לבחור אותן קטנות עבור מטבח שמיועד לחדר קטן וגדולות עבור מטבח שמיועד לחדר גדול. לדוגמה, ידית טלסקופית עגולה קטנה במטבח קטן, לעומת ידית צילינדר רחבה במטבח גדול.

מטבחי שיש עבודה מלבני

שיש העבודה המלבני הוא מסימני ההיכר של המטבח הקלאסי. שיש זה אינו יכול להופיע בצורת מלבן לגמרי חלקה, כי אז זה מקרב את המטבח לעיצוב המודרני. במקום זאת, בדופן החיצוני שלו, זה אשר פונה אליכם כמשתמשי המטבח, יש פיתוחי סיתות אשר הופכים את האבן או את הקרמיקה למעוצבת בסגנון הקלאסי. הפיתוחים והסיתותים אינם רנדומליים כמו במטבח כפרי, אלא שבלוניים כיאה למטבח שעיצובו הוא קלאסי. סיתותים אלו מבדילים שיש זה מהשיש המודרני ומאידך שומרים על תבנית עיצוב קלאסית.

מטבח קלאסי חדשני

מטבחי דניאל – הכתובת שלכם למטבח קלאסי בעיצוב מנצח!

בבית מטבחי דניאל מתמחים בגיבוש מטבחים קלאסיים על פי מתווה הלקוח או בתכנון צוות העיצוב של החברה. לבקשת הלקוח, ניתן לגבש עבורו תבנית שהוא מכין, לשנות תבנית מטעם מטבחי דניאל או לספק לו את התבנית על פי תכנונה המקורי בשורות החברה. בסיום תהליך התכנון, נקבע תאריך להתקנת המטבח בבית הלקוח. האחרון נהנה ממטבח בעל תבנית עיצוב קלאסית מלוטשת במיוחד.

ראו גם: מטבחים יוקרתיים מהיבואן לצרכן

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים