072-395-0470

מטבחים מעץ בשנת 2021

מטבח עץ הוא מטבח בעיצוב אותנטי המתאים לכל מי שמחפש להתחדש באווירה של פעם. מטבח עץ עשוי להיות מעוצב בשלל דרכים ואופנים. כקדימון, נעסוק בסוגים עיקריים של עצים מהם ניתן לגבש מטבח ובהמשך – ניגע בסגנונות העיצוב השונים.

בחירת סגנון העץ למטבח

הבחירה נעשית במגוון רחב מאד של עצים הנבדל זה מזה ברמת הגימור (מחוספס לעומת חלק, עץ עם חלקים שחורים מול עץ בצבע אחיד, ועוד) ובמרקם (חלק או מחוספס). בעוד אשר עץ בוק, (שהוא העץ ממנו עשויים רוב הפרקטים בחדרי מגורים), בצבע כתום, עץ אגוז או אלון מבוקע הוא עץ חום כהה מאד, עם קצוות שחורים המדמים חורי גזע. כמובן שניתן לגשת לעצים שצבעם כמעט נושק ללבן כמו צבע מוקה או אלון מולבן. ההמלצה שלנו היא לא לגבש מטבח עם קוקטייל עצים. מה שעושים בדרך כלל, בוחרים צבע עץ שישמש כגוונו העיקרי של המטבח, וצבע נוסף שישמש לפרזול ידיות הארון, המגירה והמדף הפתוח.

מטבח עץ בסגנון קלאסי

נקרא גם מטבח כפרי. מטבח מסוג זה הוא חדר שאופן עיצובו הוא קלאסי: על הדלתות – פיתוחים וגילופים, הן לא חלקות. על המגירות חרוטות עבודות עץ דומות המבוססות על גילוף מתקדם. הידיות עגולות טלסקופיות, מסגרות הפרזול של כל דלת, מדף ומגירה עגולות. השילוב של ארונות עם פיתוחים וגילופים יחד עם מסגרות עגולות הוא אשר יוצר מטבחים קלאסיים במתכונת בה הם מעוצבים ומגובשים.

מטבח עץ בסגנון מודרני

מטבח עץ אשר סגנון עיצובו מצביע על היותו מודרני: הדלתות של הארונות והמגירות חלקות, ללא פיתוחים. לחלקנו הן יזכירו דלתות פנים פורמייקה שנראות במרקם זה. הגוון של הדלתות והמגירות – מבריק, גם גוון משטח העבודה. השימוש בזכוכית על גבי העץ – נפוץ להשגת הברק. מטבח עץ מודרני היה בשימוש גם בעבר – בערים בורגניות. למשל, מטבח העץ עם הפרזול המוזהב 'מטבח בעיצוב וינאי', וזאת משום שבווינה במאות ה- 18-19 כך עיצבו מטבחים.

דניאל מטבחים - מטבחים מעץ

מטבחי דניאל – מטבחי עץ חדשים בהזמנה אישית

בואו להזמין מטבח עץ ולזכות במחיר מיוחד ובשירות חסר תקדים: רכישה מידית, קביעת התקנה זמן קצר לאחר הרכישה ותנאי התקשרות נוחים עם כל לקוח. אם אתם מחפשים מטבחי עץ איכותיים ותחת תנאי שירות טובים, רק מטבחי דניאל תוכל לספק זאת עבורכם!

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים
דילוג לתוכן