מטבחים מעוצבים עם אי בשנת 2021

אי למטבח הוא אחד מהיתרונות הבולטים מהם נהנים בעלי מטבחים. מטבח מסוג כזה מאפשר עמדת עבודה נוספת המקנה לעובד את כל מה שהוא צריך בדיוק כמו בעמדת המקור במטבח, כולל עוד כיור. בנוסף, אי למטבח מכיל גם פתרונות אחסון תחתונים המתווספים לאסופת הארונות והמגירות המקורית בחדר. כשאתם קונים מטבחים מעוצבים עם אי, אתם מבטיחים אקסטרה נוחות וגם אקסטרה עיצוב בחדר החדש.

עיצוב מלוטש של אי למטבח בסגנונות שונים

ניתן לעצב את אי המטבח בכל הסגנונות, מהכפרי עד המודרני, מהירוק ועד למטבחים השחורים-אפורים. אי המטבח מכיל טקסטורות ושיטות עיצוב שונות אשר יפורטו בפרקים הבאים והוא מספק את כל מה שנדרש לעיצוב נוסף בחלל המטבח.

אי למטבח ירוק

אי מטבח מודרני עבור מטבח עם ארונות ירוקים. אי המטבח מגיע בגוון לבן-עץ, עם פלטה לבנה עליונה ועץ בבסיס. האי מאויש בארונות מטבח נוספים ובעמדת עבודה להכנת מזון. עם האי מגיע מזנון מטבח המשמש כבר בתוכו. אי עבור מטבח ירוק מספק את כל הנדרש בשביל שימוש קל וחלק יותר במרחב.

אי למטבח קלאסי חום שחור

אי מטבח זה מעוצב במטבח כהמשך ישיר של עיצוב החלל: שחור, עם כיור וברז מנירוסטה. האי מגיע מגובש בפתרונות אחסון תחתונים בתוספת לארונות ולמגירות שלכם. ניתן לצרף לאי המטבח עמדה שתתפקד כבר בתוך המטבח.

אי למטבח זכוכית שחור

אי משיש בצבע שחור עם בסיס זכוכית. באזור הבסיס ישנם מספר ארונות בתוספת לארונות המטבח הקיימים. ניתן לצרף לאי המטבח בר שישמש לישיבה מוגבהת בו. הבר מבוסס על שולחן עץ אלון מבוקע שמשתלב נהדר עם הנוסחה השחורה של עיצוב מטבח זה.

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים

מטבחי דניאל – עיצוב מטבח עם אי בהתאמה אישית

בואו לעצב מטבח עם אי בחברת הבוטיק מטבחי דניאל! מטבחי דניאל מתמחה בעיצוב מטבחים עם אי בהתאמה ללקוח. המטבחים של מטבחי דניאל מציבים סטנדרטים גבוהים של עיצוב ושל שימוש נוח ופורה. המטבחים מאוישים בכל מה שצריך מבחינת פתרונות ישיבה, עיבוד מזון ושימוש נוח בהתקנים ובעמדות עבודה. מטבחים מעוצבים ומלוטשים על פי מתווה רצון הלקוח. הזמינו מטבחים חדשים עם אי מבית מטבחי דניאל ותיהנו מכל היתרונות!

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים