מטבחים מעוצבים בשנת 2020

בשנה זו אתם יכולים להתחדש במטבחים מעוצבים עדכניים בעלי תבנית דקורטיבית ייחודית! להלן דוגמאות של מטבחים מעוצבים בשנת 2020 אשר ייקחו את הבית שלכם למחוזות עיצוביים שונים ממה שהכרתם. המטבחים שלפניכם ישלבו אלמנטים מעולם העיצוב הקלאסי והעתיק, לצד אלמנטים מודרניים בעלי חזות בורגנית. קריאה מהנה!

מטבח מודרני לבן או שמנת

נקרא גם מטבח הייטק, בשל צבעו הלבן. מתאים, בדרך כלל, לבית א/שר זהו אכן צבעו העיקרי לא רק בקירות, אלא בכל התחומים, כולל במזנונים ובארונות הפרוסים ברחביו. בבית כזה מומלץ מאד להמשיך קו דקורטיבי זה ולהטמיע מטבח חכם בצבע לבן אשר יתבסס על ארונות לבנים ומשטח שיש לבן. חשוב מאד לבחור בקפידה את הגוון הלבן. אם הבית בהיר, יש לבחור בצבע לבן שלג, ואם הוא כהה מעט, ייתכן כי גוון השמנת יימצא מתאים יותר כמשתלב בו. מטבח זה מתאפיין בעיצוב מינימליסטי, ללא ידיות ארון וללא דלתות חרוטות, אלא כאלו שמעוצבות במרקם דקורטיבי חלק ומבריק.

מטבח מודרני בהיר בצבע ירוק

טרנד המטבחים הירוקים כבר מזמן איתנו, ואתם יכולים בהחלט ליהנות מכך ולהזרים לבית שלכם תבנית דקורטיבית חדישה. כשהקירות, משטחי השיש והארונות ירוקים אתם מקבלים תבנית עיצובית מהממת אשר תעשה לכם חשק תמיד להישאר במטבח. מטבח זה מתאים לבתים מודרניים המתאפיינים במרקם צבעים צבעוני. הוא מבסס בתוכו את אסופת הגוונים הבהירה ביותר בתחום המטבחים מחוץ לאסכולת הצבעים הלבנים.

מטבח כפרי חום במרקם איטלקי

מטבח זה, אשר נקרא בקיצור מטבח איטלקי, הוא מטבח עץ המבסס את הגוון החום כגוון עיקרי בתוכו. במטבח זה ניתן למצוא עיצובים מפורטים של ארונות, המכילים גם ידיות וגם דלת פיתוחים וגילופים. בשונה מכך, במטבח מודרני הדלתות מעוצבות מינימליסטי ללא אלמנטים אלו. במטבח הכפרי ניתן ליהנות גם ממשטחי עבודה אותנטיים במרקם צורני עגול או קשתי בקצוות.

מטבח כחול - מטבחי דניאל

מטבח פרובנס לבן שמנת חום בהיר

מטבח זה משלב בין גוון הלבן שמנת כצבע עיקרי לבין גוון החום הבהיר כצבע משנה. עיצוב זה מקובל בעיר פרובנס שבצרפת במטבחים ואנו ייבאנו אותו לכאן לארץ. אם אתם רוצים להרגיש בפרובנס – זהו המטבח בשבילכם.

מטבחי דניאל – התאמת מטבחים אישית לכל בית

בנגריית המטבחים מטבחי דניאל יספקו לכם מטבחים אותנטיים המתאימים לעיצוב ביתכם. בואו לגבש בהם מטבחים מלוטשים בעיצובם אשר ייקחו את הבית שלכם לגבהים חדשים בתחום העיצוב. למידע נוסף על מטבחים חדישים מקטלוג 2020 יש לפנות למטבחי דניאל!

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים