מטבחים מעוצבים בצבע שמנת בקטלוג עיצוב חדש שנת 2021

מהו צבע שמנת? זהו הגוון שבאנגלית היה מוכר לנו כאופווייט (Off-white). הגוון נראה, על פניו לבן, אבל ללא המבריקות דמוית פתיתי השלג שמאפיינת את הצבע הלבן הרגיל, זה פשוט שמנת. מה היתרון בצבע הזה? ניתן לשלב אותו עם כל עיצוב אחר: הוא יכול להתפרש כגרסה בהירה של עץ או כגרסה כהה של לבן ולכן הוא תמיד יתאים, גם אם החדרים הסובבים את המטבח כפריים מעץ וגם אם הם מודרניים לחלוטין.

מטבח שמנת בעיצוב אותנטי

מטבח שמנת זה משתלב עם קונסטרוקציית עץ. הוא בא לידי ביטוי כחלק מאסופת מוצרי עץ אותנטיים בסגנון כפרי כגון ארונות, מגירות ועמדות עבודה. השמנת יכול לשמש כצבעו העיקרי של המטבח או כצבע משני כחלק מהקונסטרוקציה הכוללת. מטבח שמנת במקרה זה מעוצב בסגנון אותנטי כפרי, אך ניתן לעצבו גם בסגנון בורגני עתיק אם מקפידים על צורות מלבניות וקודקודיות במוצרי הקבע השונים.

מטבח שמנת פרובנס ייחודי

מטבח זה מסוגנן בעיצוב הצרפתי, הוא עיצוב פרובנס. המטבח כמעט כולו מבוסס על שמנת כצבע עיקרי, עם הבלחות של עץ וצבע חום. מטבח זה מתאפיין בעיצובים עתיקים כמו ידיות אותנטיות על הארונות, לצד אלמנטים מודרניים כמו משטחי פורמייקה שמנת ללא קידוחים או כיפופים. ניתן לבחור מטבח המסוגנן בדרך המבוקשת לכם או לשלב את שתי הדרכים הללו במטבח אחד. קטלוג מטבחי שמנת שונים בנגריית מטבחים מאפשר לכם לבסס בבית שלכם את הדגם המושלם וגם לערוך בו שינויים מול יועצי החברה כמתבקש על ידכם. מטבח זה ניתן לעיצוב בהמון דרכים, מסגנון אותנטי לחלוטין ועד מטבח פורמייקה המבוסס על קונסטרוקציה מודרנית וחלקה.

מטבחים מודרניים בעיצוב אישי

מטבחי שמנת מבית מטבחי דניאל – הצלחה בעיצוב ובאיכות

בואו לרכוש מטבחי שמנת מבית מטבחי דניאל וליהנות מכל מה שאתם צריכים בשביל המטבח המושלם. במטבחי דניאל תוכלו לספק לעצמכם את כל מה שאתם צריכים בשביל מטבח שמנת איכותי ללא עוררין. בואו לרכוש מטבח כפרי, בורגני עתיק, פרובנס או מבוסס פורמייקה מודרנית וליהנות מכל היתרונות: חומי ייצור איכותיים, עיצובים מרהיבי עין, הובלה והתקנה. פנו למטבחי דניאל לפרטים נוספים על המטבח העתידי שלכם!

מטבחים מעוצבים

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים