מטבחים מעוצבים בצבע ירוק במבצע

מעוניינים לספק למטבח שלכם Look צעיר ומלוטש במיוחד? הכירו את המטבחים הירוקים המודרניים! מטבחים אלה אינם רק ירוקים במובן של ידידותיות לסביבה, אלא צבועים, הלכה למעשה, בגוון הירוק. מה הם כוללים ובמה מתבטאים היתרונות העיקריים שלהם על פני דגמים אחרים?

ארונות ומגירות בגוון ירוק – לקום כל בוקר עם חיוך בלב בדרך למטבח

מעוניינים להביט בגוון הירוק לא רק בדשא עם הילדים אלא כבר במטבח שלכם? ניתן להסדיר ארונות ומגירות בצבע ירוק בהיר המספקות את ה- Look הנדרש! ארונות ומגירות בעלות גוון ירוק מספקות את כל מה שאתם צריכים בשביל לעבות את הדקורציה במטבח באופן חסר תקדים ולקחת את עיצובו לגבהים חדשים!

עיצוב מודרני מינימליסטי ללא פרזול

הארונות והמגירות לא מבוססות על פרזול אלא מגיעות בשכבה אחת חלקה. הפתיחה מבוצעת באמצעות מגרעת תחתונה. היתרונות: לא דורש תחזוקה של מתכות, קל לתפעול ומספק מינימליזם דקורטיבי עבור אוהדי סגנון עיצוב זה. עיצוב מודרני מינימליסטי מגשים עבור לקוח המטבחים את כל מה שהוא צריך בשביל להגשים את העיצוב העכשווי בביתו במלוא מובן המילה.

עץ דחוס ואיכותי הנשמר לשנים רבות

יתרון נוסף של מטבחים ירוקים הוא במסיס על תבנית עץ עמידה במיוחד המאפשרת גם צביעה וגם שימוש פעיל לטווח ארוך ללא חשש! אם אתם מעוניינים במטבח בצבע ירוק, פלטות העץ של הארונות והמגירות המסופקות בנגרייה מקצועית מבוססות על חומר דחוס השומר על עצמו למשלך תקופה ארוכה, לא רגיש לרטיבות ונשמר כמו חדש למשך זמן רב מאד.

שימוש קל ופשוט בכל תשתית מטבח

המטבח קל ופשוט לתפעול. כאשר הוא מבוסס על דלתות ארון קלות משקל, מגירות שאין בעיה לגרור אחורה וקדימה ועמדות הכנת מזון מפנקות אתם מספקים לעצמכם את חוויית המטבח המושלמת!

מטבחי דניאל – מטבחים מעוצבים ברמה אחרת!

מטבחים מעוצבים בצבע ירוק ניתן להסדיר במטבחי דניאל במבצע מחירים מיוחד! בואו לרכוש מטבחים ירוקים בעלי Look עכשווי וליהנות מתעריפי מכירה חסרי תקדים! מי שמחפש מטבח איכותי במיוחד בהשקעה כספית מינימלית יוכל להגשים זאת עם מטבח ירוק מבית מטבחי דניאל וליהנות מכל היתרונות: צבע איכותי, חומר ייצור שנבחר בקפידה ועיצוב על ידי מובילי אדריכלי המטבחים!

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים