מטבחים מודרניים על פי דרישת הלקוח

אם אתם מעוניינים לעצב בבתיכם מטבחים מודרניים מותאמים אישית, חשוב מאד לדעת כיצד לבחור את הספק. ידוע וברור כי הפתרון הקל והנגיש ביותר הוא לגשת לחנות מוצרי בית. מהתקופה בה היינו צעירים בראשית דרכינו כעצמאיים ועד היום בעידן הבוגר יותר, החנויות הללו מלוות אותנו כמעט בכל תחום ביתי. ברם, כשזה מגיע לרכישת מטבח בבית בבעלות שלכם, התמונה משתנה. חנויות אלה אינן בנויות לספק מענה לנושא כה מורכב. אמנם יש שם מחלקה למטבחים מודרניים, אך ללא יכולת לשנות את העיצוב או להתאימו לגודל החדר שלכם. רק בנגריית מטבחים ניתן לעצב לכם מטבח לפי מידות ובהתאם להעדפותיכם העיצוביות.

תכנון ארונות מודרניים

במטבח המודרני, זהו אחד הנושאים החשובים ויש המגדירים אותו כראשון במעלה. ארון למטבח הורים המגדלים ילדים ייראה שונה לחלוטין מארון של מבוגרים שגרים לבד. ילדים זקוקים לארון בטיחות, כזה שאם הם יפתחו אותו הם לא ייפצעו, או לחילופין – להתקנת ארונות לגובה למניעת גישה. בנגריית מטבחים מספקים ארונות על פי צרכים אלה ובהתאמה עיצובית מלאה לדרישות שלכם. אם הבית מבוסס על גוונים לבנים, ההמלצה היא להתמיד גם במטבח בעיצוב זה ולהטמיע ארונות מטבח בצבע לבן שלג או שמנת. העיצוב המומלץ: מינימליסטי, ללא ידיות וללא גילופים וחריטות.

תכנון משטח עבודה מודרני

נגריית מטבחים תתכנן עבורכם גם את משטח העבודה המודרני כך שיתאים למטבח מסוג עיצוב זה. מומלץ, בדומה לארונות, להקפיד על עיצוב מינימליסטי. במשטחי עבודה זה מתבטא בבחירת אריחים קרמיים ולא מאבן טבעית, כשהצבע הרצוי הוא לבן כאשר המודרניזם העיצובי בבית מבוסס על לבן. ניתן, לחילופין, לבחור משטח שחור או ירוק ליצירת תבנית דקורטיבית אותנטית לביתכם.

תכנון פרספקטיבה להצגה מודרנית במטבח

מומלץ לא לבחור משטחי עבודה וארונות עבים לחדר קטן ולא לבחור אותם דקים וקטנים כשהחדר גדול. מטבח עם רכיבים דקים וצנועים בגודל קטן ייצור פרספקטיבה עיצובית טובה בעת ההתבוננות וכך גם מטבח גדול בו רכיביו עבים ומספקים לו קונטרה עיצובית ראויה.

מטבחים מודרניים בעיצוב אישי

מטבחי דניאל – הכתובת שלכם למטבחים מודרניים מותאמים אישית

בואו להתחדש במטבחים מודרניים מבית מטבחי דניאל, המטבחים שייקחו את הבית שלכם למחוזות דקורטיביים ייחודיים. בואו להתחדש במטבחים שיספקו נגישות קלה בעבודה ויקלו את המאמץ השגרתי בהם. יצירת תבנית עיצוב מטבחים מחמיאה ברמת גימור גבוהה פנו למטבחי דניאל!

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים