מטבחים מודרניים מעוצבים

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים
תוכן עניינים
מטבחי דניאל - מטבחים מודרניים

מעצבים מחדש את המטבח? מטבחים מודרניים מציעים לכם הרבה יותר מכל מטבח אחר! עם עיצוב מהפנט, טכנולוגיה עלית מן המעלה הראשונה ונגישות חסרת תקדים לכל רכיב אחסון ועיבוד-מזון אתם מקנים לעצמכם מטבח מודרני אולטימטיבי לביתכם. להלן רשימה חלקית של היתרונות של מטבח מודרני וחדשני של ימינו.

מטבחים מודרניים בעיצובים ייחודיים בעלי מעוף

בואו לחוות את החוויה הייחודית אשר רק מטבחים מודרניים יוכלו לספק לכם: דלתות ארון אפוקסי לבנות, דלתות קלפות נפתחות כלפי מעלה, אי מעוצב למטבח עם כל ה- FACILITIES שאתם צריכים, לרבות ארונות ומגירות, והכי חשוב – מרקם לבן מבריק, עם השתקפות בחלל החדר! בואו לחוות חוויה עוצמתית של מטבח מודרני אשר יקדם את ביתכם ברמת העיצוב שלו.

 

פונקציונאליות הופכת את השימוש במטבח המודרני לחוויה ייחודית

מסך דק רחב מוטמע בקיר ולשמש כטלוויזיה, בנוסף מגיע עם המטבח מקרר עם צג דיגיטלי הכולל בקר מגע מובנה, בדומה לטכנולוגיה של הסמארטפונים. החדר מאובזר גם במכשירי חימום מתקדמים כמו טוסטר, מיקרוגל ותנור כיריים עם קולטי אדים מעליו. מעוניינים ליהנות גם מעיצוב איכותי וגם מהכנת מזון כיפית שלא תרצו שהיא תסתיים? לבית שלכם מגיע מטבח מודרני משוכלל עם המכשור המתקדם ביותר.

הלבשת תבניות עיצוב מסורתיות על מרקם מטבחים מודרניים

ניתן לעצב מטבח מודרני כפרי, מטבח פרובנס מודרני, ועוד. כשהמטבח מכיל כבר את הטקסטורות העתיקות והקלאסיות.

על בסיס פיתוחים דקורטיביים מגולפים על דלתות הארונות, כל שנשאר הוא ליצוק מודרניזם לתוכו, וכך הבית גם לא מאבד מזהותו הכפרית הקלאסית וגם ניכר כמתאים לעידן המודרני. דרך טובה לעשות זאת היא להשתמש בצבע לבן אפוקסי,שלג ואפילו מעושן כהה מעט, ולהלביש אותו על התקני האחסון והעבודה השונים במטבח. בנוסף, שימוש בדלתות ארון בלגיות עם פרופיל לבן וזכוכית שקופה תורם מאד לאווירה המודרנית במטבח המסורתי.

עיצוב מטבח מודרני בהזמנה אישית

בשל כך שהמלאי של מטבחים מודרניים בחנות מטבחים מקצועית – גדול, דווקא אז אתם יודעים שאתם בידיים טובות. יועצים מקצועיים יסייעו לכם לבחור מטבח מודרני לבן על פי הנתונים שתבקשו שיהיו בו ועל פי התאמת התבנית לתפאורה הביתית. הם יבחנו את מידות החדר המיועד, יערכו השוואות לחדרים אחרים ויספקו לכם עיצוב מטבח מודרני שיתאים לביתכם פר אקסלנס, ממש ככפפה ליד. זהו, אגב, היתרון הגדול ברכישת מטבח מחנות מטבחים מודרניים ולא מחנות כל בו רהיטים כללית: בה, תתקשו למצוא יועצים יסודיים המכירים לעומק את רזי העיצוב והתאמת העזרים למטבחים ביתיים.

התקנת מטבחים מודרניים בשלמותם על ידי נציגי החברה

נציגי חברת מטבחים מודרנים יתקינו את המטבח אשר בחרתם בביתכם. בכל חדר השאיפה היא לבנות מטבח שייראה כהדמיית המחשב הרשמית בחנות, אולם לא בכל מקום הדבר יקרה. השינויים, אם יהיו, עשויים לנבוע מגודלו של החדר וממבנהו הפנימי. במידה ויידרשו שינויים בעיצוב המטבח, המידע יימסר לכם עוד בטרם הקנייה, במעמד ההתעניינות הראשונית במטבח.

קטגוריות המטבחים הנצפות ביותר ע"י הגולשים שלנו

עשוי לעניין אותך גם

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים