מטבחים מודרניים מעוצבים

אחד החדרים החשובים ביותר בעיצוב הביתי הוא המטבח. הדבר נובע משני נימוקים עיקריים: ראשית כל, לא כל תשתית מכל חומר ייצור מתאימה למטבח. יש אבנים רגישות לשינויי טמפרטורה, עצים שנשרטים ונשברים בקלות, שיש שרגיש למכות יבשות, ועוד. הללו, כצפוי, לא מתאימים למטבחים אך עשויים להתאים לחדרים יבשים כמו מגורים או סלון. שנית, מטבח בדרך כלל מעוצב ומטופח עשרות מונים מכל חדר ביתי ממוצע, לעתים אף יותר מחדר האמבטיה. השיש הנוצץ, העת בעל המראה הקסום, ופרזול המתכת המפואר פשוט הופכים אותו לאחד מפלאי העיצוב הגדולים בעולם עיצוב הבית. לכן, חשוב להשקיע מחשבה רבה באפיון המטבח. את זאת טוב תעשו אם תגבשו בחנות מטבחים המציעה אפשרויות רבות, ולא בחנות כללית למוצרי בית שתגביל אתכם בבחירת המטבח.

עיצוב תשתית המטבח המודרני

תשתית המטבח המודרני מתבטאת בבחירה נכונה של הגוון שיסמל שלפנינו מטבח מודרני. גוון זה יהיה בהיר בהגדרה, לבן, מעושן, שמנת, אפור בהיר, וניתן אף לבחור מטבחים ירוקים. בחירה בצבע בהיר היא הסימפטום הראשון לצביון המודרני, ומשם ניתן להמשיך לסגנון המקובל עליכם: הבורגני שידמה את מטבחי העיר הגדולה או הכפרי שיבטא משהו יותר פרובינציאלי. חשוב להדגיש כי מקום מגוריכם אינו מהווה פקטור. חשוב להתבסס על רצונכם העצמי ועל מה שאתם סבורים שיתאים יותר לבית. בית שיש בו בעיקר משקופים עגולים ודלתות מגולפות יתאים יותר לעיצוב כפרי. בית שיש בו משקופים מרובעים והדלתות בו חלקות ללא גילופים – יתאים יותר לעיצוב בורגני.

בחירת צורות רכיבי המטבח המודרני

השיש הלבן או הבהיר צריך לעבור מתיחת פנים על מנת שיזוהה עם העיצוב אשר בחרתם. אמנם מדובר בצביון המודרני, אבל מה לגבי סגנון העיצוב? כאשר הסגנון הוא עירוני (בורגני) ההמלצה היא לגבש בחירת שיש מלבני עם קודקודים, וכאשר הסגנון כפרי ההעדפה היא לשלב שיש עם קצה חצי קשתי.

מטבח צהוב - מטבחי דניאל

במטבח בורגני ההעדפה תהיה לבסס ארונות מרובעים וחלקים, ללא דלתות מגולפות, בעוד שבדקורציה כפרית, מטבחים מעוצבים יאופיינו בדרך כלל בארונות עם דלתות מגולפות כשמסביבן משקופים מעוגלים.

מטבחי דניאל – מטבחים מודרניים בהתאמה אישית

בואו לבחור מטבח מודרני לבן בעיצוב הייטק, מטבח אפור בשילוב מכשירי חשמל מנירוסטה, ואפילו מטבח שחור פחם או בזלת עם קודי עיצוב מודרניים. המטבח יכול להיבחר בפורמט בורגני או כפרי לפי העדפתכם. מטבחי דניאל יסייעו לכם לתכנן את עיצוב המטבח על מנת לגבש בביתכם מראה מושלם לחדר זה.

ראו גם: מטבחים במבצע

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים