מאיפה ניתן להשיג מטבחים כפריים עם אי למטבח?

רק נגריית מטבחים פרטית מספקת ללקוחות שלה את כל מה שהם צריכים בשביל מטבח חדש, מלוטש, אותנטי ומתאים עיצובית ופונקציונאלית לדרישותיהם.

עיצוב מטבח בהתאמה לצרכי הלקוח

עיצוב מטבחים כפריים, מטבחים איטלקיים, מטבחים בגוונים מיוחדים, ירוקים, שמנת, אפור, ועוד. את כל אלו מעצבים עבורכם בנגריית מטבחים איכותית אשר תספק עבורכם את האלמנטים הכי מלוטשים שיגרמו למטבח לייצג אתכם במלוא הכבוד הראוי.

ליטוש המטבחים על פי מבנה החדר

אחרי הכל, לא כל חדר מטבח נראה אותו דבר מפארת גודלו ומיקומו בבית, ישנם חדרים מרכזיים פתוחים לעומת חדרים צידיים סגורים עם קירות ודלת והעיצוב בכל חדר כגזה שונה לחלוטין כשמתכננים מטבח. לכן, מאד חשוב לעבוד רק מול נגריית מטבחים. שם, עובדים אנשים מנוסים שיוכלו לעשות שינויים דקורטיביים במבני המטבחים על מנת להתאים זאת לבתים שלכם. בחנויות כלבו אין שינויים: מה שתבחרו בתצוגה באולם זה מה שיהיה על אחריותכם הבלעדית.

עיצוב אי למטבח בהתאמה אישית

בדגמי המטבחים הכפריים ניתן יהיה להטמיע אי למטבח. אי הנו תוספת מוגבהת של פתרונות אחסון ועמדת עבודה נוספת למטבח. הדבר יאפשר לכם לעבוד בייחד במטבח וגם להרבות באחסון מוצרים בתוכו. מטבח עם אי משפר את הנגישות לאחסון ומשפר את יכולות העבודה המעשיות בחלל החדר.

מטבחי דניאל - דגם SMILE

מטבחי דניאל – המטבחים הביתיים המלוטשים והמעוצבים ביותר

במטבחי דניאל תוכלו למצוא את מטבחי הבוטיק המתאימים ביותר לבתים שלכם. מטבחי דניאל מעמידה לרשות לקוחותיה ידע רחב ממדים בעיצוב ובתכנון מטבחים. החברה עוסקת בכל סוגי המטבחים כגון: מטבחים המודרניים, כפריים, פרובנס, איטלקיים ועוד. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה קטלוג לבחירת מוצרים יעילה ומהירה, אך אם נדרש שינוי בגוון או בצורה הוא יכול להיעשות בנגרייה. לא כל מטבח או רכיב מטבח ניתן לשינוי, אך רבות מהתמונות שתראו יהיו ניתנות לכך. פנו לבית מטבחי דניאל לקבלת כל המידע שאתם צריכים על מטבחים כפריים מבית טוב עם כל העיצובים הנדרשים.

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים