מטבחים כפריים מעוצבים

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים
תוכן עניינים
מטבחים לבנים מיוחדים

מתכננים שדרוג במטבח באמצעות תוספת אי מוגבה? זקוקים למטבח חדש שיחליף את הקיים? מתווים את קווי המתאר של המטבח בבית חדש? מטבחים כפריים סיפקו, מאז ומתמיד, את מיטב הדיירים. בהתבסס על הטקסטורות המיוחדות, ועל צבעי העץ האותנטיים, מטבחים כפריים הנם אופציה מועדפת לדעתם של לא מעט דיירים. הם צברו פופולאריות ענפה בשני העשורים האחרונים, והיד עוד נטויה. מדוע? משום שעם הביקוש – מגיעות גם הדרישות לחדשנות. אפילו בתחום כמו מטבחים כפריים בניחוח קלאסי יש המון מה לחדש בשביל לגרום להם לעלות ברמתם. להלן רק חלק מהחידושים שבמטבח הכפרי בנוסח העדכני של 2020.

עיצוב עם מוטיבים חדשניים במסגרת הדקורטיבית הקלאסית

מטבח קלאסי במתכונתו הישנה והמוכרת כלל מספר ארונות עם פיתוחי נגרות מתקדמים, גילופי עץ בפרונט, וידיות פרזול קלאסיות טלסקופיות או קוויות. במתכונתו החדשה, מכיל מטבח כפרי גם ארונות עם דלתות בלגיות, כשהפרופיל מכיל משבצות בצבע המדויק של הדלתות המגולפות שעל הריהוט השכן. עוד חידוש שהתווסף הוא שימוש במדפים פתוחים. עד כה, מטבח כפרי הכיל התקנים סגורים בשביל להבליט מאד את הקלאסיקה שבעיצוב. כיום, מדפים מרכזיים בחלל המטבח – פתוחים ונגישים ללא דלתות, אך עם עיצוב מסגרת שמרני כיאה למסורת הקלאסית. אלו היו קצה קצותיהם של פרטי עיצוב מטבח כפרי מודרני.

שימוש בצבעים בעלי ניחוח מודרני למטבח כפרי

בל נשכח כי מה שמעניק לעיצוב את הכפריוּת הוא לא בהכרח גוון העץ. אף על פי שהוא נותן תנופה למרקם הכפרי, ומתאים לו מאד, מה שקובע אם המטבח כפרי או לא הוא בעיקר הצורה: ביצע הארכיטקט תכנון אדריכלי עם דלתות מגולפות ומשקופים/פרופילים מעוגלים? הוא קירב את העיצוב לפורמט הכפרי. הצבעים מעידים בעיקר על תפיסת ציר הזמן: מטבח חום עץ נתפס כמטבח עתיק, ואילו מטבח לבן – כמודרני. לכן, כל מטבח כפרי יכול להיות מתוכנן בצביון מודרני אם הוא מטבח כפרי לבן. מי שבכל זאת מעוניין לשמור על הצביון העתיק, וגם ליהנות מצבע לבן, יכול לבחור בגוון כהה באופן יחסי, למשל גוון שמנת, ולקבל תוצאה ראויה.

יתרונות טכנולוגיים חדישים בלב המטבח הכפרי

בל נשכח כי בתקופות העת העתיקה, ימי הביניים והרנסנס לא השתמשו בקולטי אדים וגם לא בציוד חימום מזון חשמלי. אבל בחנות מטבחים כפריים מעוצבים חשבו על כך! כל מכשור החשמל עוצב במיוחד בשביל המטבח הכפרי. קולטי האדים ימוקמו מעל לכיריים, וייראו כמו מדף כפרי עתיק מעוצב. בדרך זו, הלקוח נהנה מכל הכיוונים: גם מקבל לידיו עיצוב מטבחים כפריים BY THE BOOK, וגם נהנה מיתרון טכנולוגי אדיר ממדים גם ביחס למטבחים מודרניים מטעם חנויות מסוימות. המשוואה לפיה מטבח כפרי מצריך מכם לוותר על איכות וקִדמה פשוט אינה נכונה כאשר הוא מתוכנן ומסופק על ידי חנות מטבחים מקצועית. מטבח כפרי מודרני מספק לדייריו את כל מה שצריך בשביל ליהנות גם מהתפאורה וגם מהפונקציונאליות שהוא מציע.

קטגוריות המטבחים הנצפות ביותר ע"י הגולשים שלנו

עשוי לעניין אותך גם

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים