מטבחים כפריים מעוצבים לכל בית

מטבחים כפריים הם חדרי עיבוד המזון האידיאליים עבור כל מי שמעוניין במטבח בעל עיצוב עץ אשר ייצור את האווירה האותנטית. מטבחים עם תפאורה כפרית הנם מטבחים אשר משדרים עוצמה אך גם יוצרים חמימות בבתי לקוח והופכים למקומות המענגים ביותר בהם. כשאתם מתכננים עיצוב מטבחים כפריים בחנות מקצועית אתם נחשפים לכמה סודות עיצוביים שמומלץ להכיר מבעוד מועד.

אי למטבח כפרי

אי למטבח הוא משטח עבודה נוסף אשר נראה, בדרך כלל, כמו משטח העבודה העיקרי, זה שאליו מחוברים הכיור והכיריים. אי למטבח מורכב מאוסף של מגירות וארונות בחלקו התחתון והוא מספק תשתית עבודה בחלקו העליון. עיצוב העץ שלו, בדומה לעיצוב העץ במשטח העבודה העיקרי – יוצרים מציאות חדשה בבית הלקוח והופכים אותו לבית בעל שיעור קומה המשדר את המראה העיצובי של פעם.

עיצוב מחוספס קלאסי למטבח כפרי

בכל דלת ארון או מגירה, בכל מדף אחסון חיצוני וכמעט בכל משטח עבודה – המרקם אינו חלק אלא מגולף, דמוי עץ, עם פיתוחים. מרקם זה הוא לב לבו של העיצוב הכפרי והוא מאפשר עיצוב מטבח כפרי בכל צביון. גם אם הבית מודרני, ועל כן מטבח לבן הוא שדרוש, ניתן לכופף ולגלף את האריחים והדלתות השונות ולגרום למטבח להיראות כפרי.

התאמה לגודל החדר

כל רכיב שנבחר עבור מטבח כפרי – נבחר בקפידה על פי גודל החדר. אם החדר המיועד מאד קטן, אנו נשתמש במעט מאד רכיבים גדולים ועבים על מנת שלא ליצור מיקוד יתר. אם החדר גדול, כמעט כל רכיב מטבח מעוצב בו נשתמש יהיה גדול או עבה כדי לספק קונטרה עיצובית נדרשת. בדרך זו אתם שומרים על פרספקטיבה מדויקת ומנחילים לעצמכם הצלחה רבתי בתחום עיצוב מטבחים כפריים. 

מטבחי דניאל – מטבחים כפריים בעיצוב אישי

אנו בחברת מטבחי דניאל נספק לכם עיצוב מטבחים כפריים בהתאמה אישית על פי חזות עיצוב הבית, המראה שלו ויחסי הגדלים בין קירות החדר, ובין החדר לבית כמכלול. בחברתנו עומדת לשירותכם מחלקת ייעוץ מנוסה אשר תכווין אתכם בקלות אל מטבח כפרי ייעודי לעיצוב הבית שלכם. בואו להתנסות במטבחים חדשים אשר עשויים יהיו לשרת אתכם לשנים הקרובות. אם אתם מחפשים לשדרג את המטבח, ומחפשים מטבחים במבצע מיוחד פנו לחברת דניאל מטבחים!

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים