מטבחים כפריים מודרניים בשנת 2021

על מנת לבחור מטבח ביתי – גיבשנו לכם 3 כללים עליהם תוכלו להתבסס בתכנונכם. הם חולשים על כל תחומי עיצוב המטבח: שימוש נכון בצבעי אריחים, שיש וארונות, שימוש נכון בתבניתיות הצורנית שלהם ובחירת פרזול נכונה. אנו מאחלים לכם קריאה מהנה.

עבודה נכונה עם צבעים במטבח

מטבח יכול להיראות עקבי בגוונים שלו, או שהוא יכול להיראות כתפזורת של צבעים שאינם רלטיביים זה לזה. כאשר אתם בוחרים מטבחים ביתיים אתם צריכים לתת תשומת לב מיוחדת לצבעים. אם התבססתם על גוון מסוים, למשל עץ אלון, ניתן לעצב את המטבח על בסיסו בלבד, או לגוון בצבע נוסף המתמזג עמו, למשל לבן שמנת או אפור חזק. אם בחרתם מטבחים לבנים, ניתן לקחת את העיצוב לכיוון המודרני, ולבסס אריחים אפורים ומכשירי חשמל מנירוסטה, או לכיוון המודרני ולבסס רכיבים אלו בגווני לבן ושמנת.

עבודה נכונה עם צורות גיאומטריות במטבח

בדומה לצבעים, גם כאן חשוב להיות עקביים, אבל חשוב יותר להשתמש בסימטריה נכונה. בדרך כלל, במטבחים גדולים יתאימו צורות ארון דקיקות ושיש עבודה במידה קטנה ובמטבחים גדולים רכיבים אלו יצטרכו להיות בעל ממדים גדולים יותר. שילובי צורות אפשריים במקרים מסוימים מאד, למשל כאשר דלתות הארון מפותחות ומגולפות בסגנון כפרי מקובל לשלב משקופים עגולים וגליליים מסביבן ובמזווים השונים. כאשר הדלתות הללו חלקות וללא כל גילוף המשקוף המקובל הוא המשקוף המלבני.

מטבח תכלת - מטבחי דניאל

בסיטואציות מסוימות, במיוחד כאשר המטבח קטן ואין מקום להכיל כמות רבה של שכבות עיצוב, דקורציה כזו עשויה להתפרש כלא מודרנית, אלא כקלאסית. לכן, כדאי יהיה, במקרה כזה, לשקול לשים דלתות ארון חלקות, כשהמוטיב הכפרי היחיד הוא העיצוב העגול של המשקופים. אפשרות אחרת היא לעדן את הגילוף וליצור אותו בזווית פחות חדה בפורמט כמעט אחיד בשכבתו.

מטבחים מודרניים לשנה החדשה מבית מטבחי דניאל

במטבחי דניאל תוכלו לרכוש מטבח מודרני בהתאמה לבית ביעילות ובקלות. מטבחים מודרניים של מטבחי דניאל הם מטבחים שישתלבו בביתכם באופן מושלם ויינסכו בו מראה חדש ואטרקטיבי. בתוך המטבח – תוכלו ליהנות מכל האבזורים והפינוקים להכנת מזון בכיף. בואו לגבש בביתכם מטבחים לבנים, אפורים, ירוקים ואפילו מטבחים שחורים בצבע פחם במתכונת מודרנית ובעיצוב כפרי!

מטבחים כפריים

צרו איתנו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון חינם בטלפון 072-395-0470 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מטבחי דניאל - מטבחים מעוצבים